Thursday 21 August 2014   
    logo meemira.com
Google     Forum     Users     Mp3-Music    
Mesuesja shqiptare me e bukur..
Istogu nuk mburret vetėm me futbollistėt talentė qė ka. Vajzat e bukura janė pjesė qė Istogu karakterizohet me to. Kėsisoj pjesė e...
11 03 2014 - Reads:3559
BIG BROTHER ALBANIA 7..
Big Brother Albania 7 filloi me date 21 shkurt 2014.Nje eveniment i bere si cdo vit nga paketa e mirenjohur Shqiptare "Digitalb". ...
22 02 2014 - Reads:1581
Statuja e Skenderbeut ,dicka mitologj..
Njė statujė e heroit tonė kombėtar, Skėnderbeut ėshtė gjetur sot nė Qafė Kashar tė Tiranės. Mėsohet se statuja e Skėnderbeut ėshtė...
19 02 2014 - Reads:1461
Llixhat ne Elbasan dhe Permet - Ja e..
Efektet kurative tė burimeve termale. Flet mjeku Kujtim Qenami: "Frekuentimi i llixhave nuk mund tė bėhet pa kėshillėn e mjekut" ...
14 02 2014 - Reads:5079


| Meemira.com Forum | 250 Points = 1 Euro | How To Earn Points |

Kenga qe jeni duke degjuar!
Divine: youtubeid k0iLOJejLPk youtub
Fjale te urta,te mencura,te arta....
Divine: Mbani fytyren tuaj
SI MUND TE KTHEJ PIKET NE EURO
Mashkull:hahahah qeka ne ndertim ee?
Shkruaj cfare te duash.......
Divine: Admiroj si ju mund
Nje fjale zemre....
Divine: Fillimi i mbare gjysma e
ANKESAT TUAJA
Dr.RONI: shukrije deshiroj te pyese
Fraza per
Divine:
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Divine:Mille Soleils Splendides te K
Kush dhe cka te ben te qeshesh?
Divine:disa persona me akuza e situ
Thuaje dhe ti nje genjeshter
Divine:po bien gure nga qielli
Humor dhe Barsaleta... te qeshim pak!
Divine: youtubeid 75xgwN2-RFM youtub
Foto Humoristike
Divine: img sabinev60.s.a.pic.cen
Guide e re e Biznesit Shqipetar
frikus:www.hotspot.al promovoni bisn
14 shkurti - Gezuar Shen Valentinin
Dr.RONI:Shen Valentini poezi youtu
Foto te vipave shqiptare lakuriq.
erotika:Anita Latifi nackt video i


E-Mail

Pasword

Harruat paswordin?
      Regjistrohu


User online


1 Euro = 250 pike
Postoni ne forum dhe fitoni pike.Me 250 pike fitoni 1 euro,per cdo postim mund te fitoni deri ne 10 pike.Shiko fituesit live...