Monday 21 August 2017   
  logo meemira.com
Google     Forum     Users     Mp3-Music    
Informaliteti, nga sot nisin kontroll..
Nga dita e sotme, aksioni kunder informalitetit do te perqendrohet edhe tek bizneset e medha. Burime nga Ministria e Ekonomise bej...
23 09 2015 - Reads:9790
Perse duhet mbeshtetur arsimi i larte..
Roli i buxhetit te shtetit ndaj sferes publike dhe private te arsimit te larte perben nje nga ceshtjet me delikate dhe me pak te t...
27 02 2015 - Reads:12559
Rendesia e universiteteve private ne ..
Universitetet private ne Shqiperi, linden ne vitin 2003 ne nje moment ku kerkesa e maturanteve per te vazhduar studimet e larta un...
13 09 2014 - Reads:20098
Universitetet private ne Shqiperi..
Universitetet shqiptare shteterore dhe private qe do te mbyllen per vitin 2014-2015 Qeveria do te mbylle 19 universitete dhe do...
03 09 2014 - Reads:83158


njoftime pune
| Meemira.com Forum | 250 Points = 1 Euro | How To Earn Points |

Prostitucioni
GAZEP ZDAPI: NE LITAR...... -bleribythes
FALEMINDERIT PER
Divine:Faleminderit qe ike me bisht
Kenga qe jeni duke degjuar!
Divine: youtubeid XE8RMZC_8xs
Cili eshte Ekipi juaj i zemres??
Gestjana:Bayern Munchen -tifozi -tifo
Fraza per
Divine: Leximi eshte nje miqesi.
Mundėsi investuese aplikoni tani
:
DEDIKONI NJE KENGE PERSONIT QE DESHIRONI
Divine: youtubeid skifIs--qGQ youtub
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Divine: Aleph te Paulo Coelho ja
NGROHJA GLOBALE........
Divine: youtubeid 1Ej2aeSSHcQ youtub
Nje perqafim per.........
shasivar ahmeti:Per dy djemt e mi dionin elion
Nese martoheni apo keni ndermend te lindini femije
shasivar ahmeti: shasivar ahmeti 2djem i kam
Mesazhe urimi per Ditelindje!
shasivar ahmeti:Nje pellumb i mar te dera jote
perse duhet te shikosh punet e tu
:
Nje fjale zemre....
Divine: Shendet dhe mendjen top. -h
28 NENTORI - 1912 - PAVARESIA E SHQIPERISE
Dreams: 100 Vjetori i Shpalljes se Pa


E-Mail

Pasword

Harruat paswordin?
      Regjistrohu


User online


1 Euro = 250 pike
Postoni ne forum dhe fitoni pike.Me 250 pike fitoni 1 euro,per cdo postim mund te fitoni deri ne 10 pike.Shiko fituesit live...