logo meemira.com
njoftime pune

     

 
14 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14  Total:133 post
MeeMira.com HOME FORUMS ALBANIAN - Technical Assistance Cfare ka te re? - Raportimi i administratoreve !
Cfare ka te re? - Raportimi i administratoreve ! - 10 06 2011 - 14:21
  MeeMira.comProfili per: MeeMira.com    

Foto Albumi MeeMira.com   

Miqte e MeeMira.com  

Forumi juaj MeeMira.com   

Ketu do te behet Raportimi i administratove per sherbimet e faqes!

Ju kujtoj se jane administrator ne faqe te gjithe ata anatre qe jane miq me nickun tim admin

  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Dr.RONI ka thene me pare:
www.meemira.com - Kerkoj nje person qe te mirmbaje sherbimet e faqes online.Kandidati duhet te dije gjuhe te huaja si anglisht dhe/ose italisht.

Preferohen kandidate nga Shqiperia,Tirana.


Oferta 50-100 euro ne muaj.
Me kontaktoni me mail duke u regjistruar ne kete faqe ose dergoni Cv ne [email protected]
Dr.RONI-2|Data:07 06 2011 -11:44|post:37926|


A do me marresh mua ne pune o Roni ?
 
     10 06 2011 (14:21)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
www.meemira.com - Kerkoj nje person qe te mirmbaje sherbimet e faqes online.Kandidati duhet te dije gjuhe te huaja si anglisht dhe/ose italisht.

Preferohen kandidate nga Shqiperia,Tirana.


Oferta 50-100 euro ne muaj.
Me kontaktoni me mail duke u regjistruar ne kete faqe ose dergoni Cv ne [email protected]
 
     07 06 2011 (11:44)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pershendetje miq!

Pas lancimit te nje sherbimi te ri per njoftime ne Shqiperi http://www.njoftime.meemira.com kete vere do ti kthehemi perseri permiresimit te sherbimeve te meemira.com

Per shkak te fluksit te madh sherbimi do te jete vetem per antare te regjistruar dhe do ti dedikohemi me shume forcimit te lidhjeve shoqerore dhe informacioneve te cilat sot jane me te kerkuara ne tregun web.

Nese keni kerkesa apo ide te vecanta mund ti shkruani ne kete teme,perpara se te behet projekti i ri versioni 3.0


 
     30 05 2011 (14:09)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
per shkak te flulsit te madh,disa sherbime jane vec per te regjistruar derisa ne mbarojne zgjedhjet
 
     11 05 2011 (14:10)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
o ron caa i ke bo forumin mo duhet me bo dy her login qe te hyj online
 
     17 03 2011 (21:01)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pershendetje!

Meemira.com tashme vjen online me nje sherbim te ri: Njoftime online http://www.njoftime.meemira.com

Sherbimi eshte ne faze perfundimtare per tu publikuar online.Preferova qe kete njoftim ta marrin te paret antaret e kesaj faqe.

Nga eksperienca e mbledhur gjat ketyre viteve me faqe web argetimi mendova te ofroj dhe dicka e cila mund te jete shume e dobishme per te gjithe ne.

Tregu i punes,shtepive apo te tjera behen gjithmone e me te domosdoshme per ne.Kohet e fundit akoma dhe me te kerkuara jane vendet per pune dhe shtepite.

Ne faqen e krijuar mund te lini njoftimin tuaj per pune apo shitje online.
 
     17 03 2011 (15:29)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pershendetje!

Per shkak te fluksit te madh,tekniket e serverit po bejne migrimin e sitit ne nje server me te fuqishem.

Gjate ketyre 2-3 diteve mund te hasni probleme ne faqe,gje qe nuk varet nga une,por nga ekspertet e kompanise.

Shpresoj qe te mbaroj sa me pare.
 
     17 02 2011 (13:56)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
mbas dates 15 shkurt fillojne punimet.
 
     07 02 2011 (22:51)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
prsh Rono
Ti e di qe une srri pa pyet prape qe kur do behen opsionet e shkrimit me ngjyre,me madhesi shkronjash dhe me levizje?
 
     07 02 2011 (21:50)
  MeeMira.com

MeeMira.com


Register: 22 01 2010
From:
Points: 61
Nuk varet komplet nga une...por nese nuk ju hapet do te thote se po punohet.Normalisht nuk duhet te kete probleme per nje procedure te tille.Keta tek serveri i ri nuk arrijne te perballojne fliksin...dhe me thane do te spostojme.


------------------------------------------------------

il processo di migrazione servirà per migrare il dominio presso un nuovo e più stabile server. Le manderemo una mail circa l'orario esatto in cui inizieremo la migrazione questo lunedì 07/02/2011.

Il nostro obiettivo è appunto migliorare sempre di più i servizi erogati.

Una volta che sarà stato avviato il processo, questo durerà massimo 3 giorni.

La migrazione implica la modifica di indirizzo IP (con conseguente propagazione DNS) sia per lo spazio web che per il database. Quindi durante tutto il processo vedrà su pannello sia le credenziali al vecchio server che al nuovo. A fine processo rimarranno solo le credenziali del nuovo server.

La migrazione non sarà indolore, dovrà fare backup dei dati, dato potrebbe essere necessario ricaricare l'intero sito o alcuni file di configurazione(es: alcuni file che puntano al nuovo database).

Ad ogni modo riceverà pieno supporto.
 
     07 02 2011 (01:22)
Pages     Key     14 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14  Total:133 post