logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:25 post
MeeMira.com HOME FORUMS ALBANIAN - Technical Assistance IDE PER TEMA DHE FORUME TE REJA - STAFI JU NDIHMON.
IDE PER TEMA DHE FORUME TE REJA - STAFI JU NDIHMON. - 16 04 2012 - 13:38
  MeeMira.comProfili per: MeeMira.com    

Foto Albumi MeeMira.com   

Miqte e MeeMira.com  

Forumi juaj MeeMira.com   

Pershendetje.

Here pas here do te postojme ne kete teme ate cka eshte me shume e kerkuar ne internet,keshtu do ju ndihmojme me ide te reja te keni nje forum te sukseshem.

  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  poison

poison


Register: 26 08 2010
From: Italy
Points: 3
as une nuk e njoh doriancunin.....ciao roni :))))
 
     16 04 2012 (13:38)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Projekti per versionin e ri u realizua!

Momentalisht ne meemira.com ka nje fluks te larte vizitoresh dhe vendosja e versionit te ri mund te shkaktoj renie vizitoresh.
Update do te behet ne nje moment tjeter.

Ky projekt eshte vene ne funksion ne nje website te ri i cili nuk do te jete ne shqip.
http://www.bestdialog.com/index.html

 
     08 04 2012 (03:22)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Prsh. Te gjitheve!

Persa i perket versionit te ri te faqes kam ngelur pak mbrapa me fazen perfundimtare.
Megjithate punimet i kam karikuar vazhdimisht online ne versionin prove qe e gjeni te linkuar
ne faqen kryesore.

Shpresoj te mbaroj sa me pare.
Flm.
 
     27 01 2012 (12:56)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Doriaicuni ka thene me pare:
Dr.RONI ka thene me pare:
Pershendetje!

Versioni i ri eshte duke u pergatitur ne kete faqe.
http://webalbania.meemira.com


Parashikimi i lancimit te versionit te ri me : 1 shkurt 2012


Dr.RONI-2|Data:15 12 2011 -17:01|post:38237|


hapni noi tem per shoqnin e vjeter mer
per chatistat e vjeter si mund te takohemi serish
Doriaicuni-12524|Data:27 12 2011 -19:26|post:38254|


Nga data regjistrimit,sdukesh shume i vjeter.

A mund ta dime kush je?

 
     28 12 2011 (01:17)
  Doriaicuni

Doriaicuni


Register: 27 12 2011
From: Albania
Points: 8
Dr.RONI ka thene me pare:
Pershendetje!

Versioni i ri eshte duke u pergatitur ne kete faqe.
http://webalbania.meemira.com


Parashikimi i lancimit te versionit te ri me : 1 shkurt 2012


Dr.RONI-2|Data:15 12 2011 -17:01|post:38237|


hapni noi tem per shoqnin e vjeter mer
per chatistat e vjeter si mund te takohemi serish
 
     27 12 2011 (19:26)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pershendetje!

Versioni i ri eshte duke u pergatitur ne kete faqe.
http://webalbania.meemira.com


Parashikimi i lancimit te versionit te ri me : 1 shkurt 2012

 
     15 12 2011 (17:01)
  anjela

anjela


Register: 13 12 2011
From: Serbia
Points: 0
gigo ka thene me pare:
mendoj se ca tema erotike mund ti japin nje freskim ketij forumi
gigo-86|Data:12 05 2011 -20:25|post:37735|


 
     13 12 2011 (19:20)
  User133540

User133540
si i perjetoni ditet e fundi te mbarimit shkollor
???
 
     19 05 2011 (17:27)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
mendoj se ca tema erotike mund ti japin nje freskim ketij forumi
 
     12 05 2011 (20:25)
  User3907

User3907
per atdheun me respekt e dashuri
 
     11 05 2011 (21:54)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:25 post