logo meemira.com
njoftime pune

     

 
0 Page Total:0 post
MeeMira.com HOME FORUMS ALBANIAN - Technical Assistance Si funksionon forumi ?
Si funksionon forumi ? - 26 01 2010 - 15:37
  MeeMira.comProfili per: MeeMira.com    

Foto Albumi MeeMira.com   

Miqte e MeeMira.com  

Forumi juaj MeeMira.com   

Pershendetje,

Shpesh here ju ka qelluar te merrni pjese ne forume, te kaloni momente te kendshme,por dhe shpesh here jeni gjendur te mos respektoni rregullat, qe dikush ju besdis ne forum.
Kuptohet qe ne forum diskutohet dhe jo te gjithe jane miq sepse po te ishte keshu nuk do kishte diskutime.Nese e mendojne te gjithe ne nje menyre atehere nuk ka motiv diskutimi.
Diskutimi i ndihmon njerzit te kuptojne dhe te perballin idete e tyre me te tjere.
Shpesh here jeni gjendur qe doni te beni dicka po nuk mundeni...


Atehere ideja ime ishte: Perse jo cdo antare te kete forumin e vete?
Eshte i lire te afroj ne forum personat qe do.
Eshte i lire te bllokoj dike qe e besdis.
Eshte i lire te shpreh idete e tija.
Krijoj miqesite e veta,te ndaj idete me ke deshiron.

Ne te njejten kohe eshte i lire te marr pjese ne forumet e antareve te tjere pa pasur nevoje qe te regjistrohet sa here qe hyn ne nje forum tjeter.

Pra me pak fjale kjo faqe i jep mundesine cdo antari te kete nje forum te vetin(dhe te bej cte doje me te),te marre pjese ne forume te antareve te tjere.

Kujdes,per te ruajtur ekulibrin e faqes kam menduar qe antari mund te hapi tema te reja vetem ne forumin e vete dhe ne ato forume ku krijuesit e lejojne..

C'prisni atehere,krijoni dhe ju forumin tuaj.
Mund te jeni nje sukses i vertet.Vini ne praktike idete tuaja.  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
Pages     Key     0 Page Total:0 post