logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Genta hap kanal ne YouTube
Autor E. iloti - 18 aprile 2011 14:57
  

Kengetarja kosovare Genta Ismajli ka hapur kanalin e saj ne faqen YouTube. Ajo kete lajm e ka bere te ditur permes nje videoje te cilen ka publikuar ne profilin e saj ne Facebook, raporton gazeta Express.
Adresa e ime do te jete www.youtube-

.com/gentaofficial. Ajo qe kerkoj nga ju eshte qe te hyni ne faqen e Youtube, te perdorni emrin dhe fjalekalimin e juaj, ka thene kengetarja.

Nga ana tjeter, Genta ka thene se per te gjithe ata qe nuk kane ndonje fjalekalim apo llogari ne Youtube, ajo do ta beje edhe nje video tjeter ku do te jep instruksione per fansat e saj se si te qasen ne intervistat dhe spotet e reja qe ajo do ti beje.

Nje arsye tjeter qe po ju kerkoj te krijoni nje llogari ne Youtube.com eshte se une do te publikoj ekskluzivisht per ju spotin e kenges Poison, thote ne kete video Genta, duke paralajmeruar keshtu nje hit te saj te ri.

Ajo po ashtu ka thene se shumica e kengeve te saj do te jene ne Youtube./Telegrafi/-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 27453, stampe 14 ©


Meemira.com