logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Arbana Osmani: Tani do kem nje femije
Autor Arsen - 23 gennaio 2012 14:37
  

E ka bere shume per vete formati televiziv 1001 pse, aq sa tanime po mendon seriozisht qe te kete nje femije. Te pakten keshtu eshte shprehur moderatorja e njohur e Top-Channel, Arbana Osmani, e cila bashkejeton me te dashurin e saj prej gati nje d-

ekade. Te shtunen ne mbremje ishte puntata e fundit e 1001 pse dhe per te ndryshuar pak atmosfere, Arbana u vendos ne pozitat e te intervistuares nga femijet e shkathet te panelit. Ve te tjerave, protagonistet e ketij shoe e pyeten 28-vjearen qe se shpejti do te nise aventuren e Big Brother 5 se kur do te martohet e kur do beje femije. Une dasmat nuk i pelqej, sepse dashurine e konsideroj dika shume intime qe dua ta ndaj vetem me partnerin tim. Kurse qe nga fillimi i ketij emisioni, i kam perveshur menget. Ne Nje mije e nje pse e kam kuptuar se sa mire eshte te kesh femije, tha ajo, ndersa nga insistimi i te vegjelve me pyetjen se kur do ta kete nje bebe si Xhemi, u pergjigj ne menyre telegrafike shume shpejt. Arbana Osmani eshte nje prej personazheve me te njohur televize, pasi ka marre mbi supe programe te popullarizuar, si Top Fest, Big Brother etj. Tani ne shkurt ajo do te prezantoje BB 5, por ndoshta ka gjykuar gjithashtu se eshte momenti i pershtatshem per te-

pasur nje femije. Natyrisht, nese ka menduar seriozisht per nje femije, do ti duhet te heqe dore perkohesisht nga televizioni.

Burimi: Gazeta Standard

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 27146, stampe 6 ©


Meemira.com