logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Anjeza Shahini ne gjume
Autor E. iloti - 01 ottobre 2010 19:04
  

Kjo qe shihni eshte pikerisht kengetarja e mirenjohur Anjeza Shahini. Shume komode, ne kushtet e saj shtepiake, e lodhur nga puna e perditshme, aktivitetet dhe koncertet, Anjezes ai qe i duhet me shume eshte pak gjume dhe qetesi.Dhe keshtu si e ka m-

beshtetur koken ne kolltuk, e ka zene gjumi. Nje pamja sa e bukur kjo, aq edhe argetuese per te gjithe miqte e saj qe e njohin, mes shume e shume arushave, per te bere nje dremitje te mire dhe mes endrrave te bukura.


Por ja qe Anjeza nuk mund te rrije shume gjate ashtu sepse te tjera pune e therresin, ndaj dhe gjumi i embel perfundon aty. Balkanweb-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 56070, stampe 19 ©


Meemira.com