logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

50 Cent ‘mbron’ shakane e tij ne Twitter
Autor E. Ēiloti - 03 ottobre 2010 09:18
  

Ne postimin e tij reperi kishte shkruar: “Nese jeni mashkull dhe jeni mbi 25 vjet dhe kurre nuk keni ngrene p***, vetem shkoni mbyteni veten. Bota do te jete nje vend me i mire”.

Komentet kishin shkaktuar zemerim te fansat dhe mediat, -

duke kuptuar se 50 Cent, i lindur si Curtis Jackson, i kishte bere keto per te ofenduar homoseksualet. Megjithate reperi ka mbrojtur veten, duke mohuar se ai ka bere ‘deklarate anti-gay’.

“Nje nate me pare bera nje shaka per seksin oral. Ndjekesit e mi meshkujt u kenaqen. Pastaj bera nje shaka qe edhe femrat te qeshin. Disi ata e shnderruan kete shaka te thjeshte per seksin oral ne nje deklarate anti-gay. Une nuk kam asgje kunder njerezve qe zgjedhin stil alternativ te jetes, ne fakt publikisht kam deklaruar se nena ime i ka pelqyer femrat. Ėshte interesante se si njerezit mendojne se deklaratat negative jane lajme te rendesishme, por deklaratat pozitive nuk ia vlen te publikohen”, ka komentuar reperi. /Telegrafi/-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 16119, stampe 10 ©


Meemira.com