logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Edlira Mema kapet MAT me Denisin duke u puthur
Autor Roni - 10 ottobre 2010 11:17
  

Ajo eshte pa dyshim nje nder Miss-et me te bukura qe jane zgjedhur ndonjehere ne konkurset e bukurise ne Shqiperi. Por, nese kurora e me te bukures nuk i solli shume fat ne planin profesional, duke qene se te rralla ishin shfaqjet televizive qe ajo p-

ati pas fitores, nuk mund te themi te njejten gje sa i perket jetes private.

Dhe nje bukuroshe si Edlira Mema nuk mund vese te kishte ne krah nje mashkull mjaft simpatik dhe terheqes. Prej disa vitesh ajo eshte e dashuruar me Denisin, nje djale nga Durresi, te cilin e ka njohur ne universitetin ku te dy studionin. Duket se ka qene menjehere dashuri me shikim te pare dhe te dy te rinjte kane ndjere nje terheqje te madhe ndaj njeri-tjetrit. Miqte thone qe ata jane te pandare dhe se i shikon gjithmone bashke. Dhe kur jane bashke, pjesen me te madhe te kohes preferojne ta kalojne duke u puthur dhe perqafuar, edhe pse kane me shume se tre vjet qe jane te dy. (Bluetooth)-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 52630, stampe 41 ©


Meemira.com