logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Ermali dhe Ami,fotot e muajit te mjaltit,piratet e rinj te Karaibeve
Autor Roni - 19 ottobre 2010 16:39
  

U bene kaq e kaq jave qe ata te dy zene vend ne faqet e para te gazetave e revistave roze, e pavaresisht kesaj njerezit vijojne te lexojne me kuriozitetin e dites se pare gjithēka shkruhet per ta...Ēifti simpatik i ekranit, Ermal dhe Amarda Mamaqi, v-

ijne edhe kete jave ne “Bluetooth” me nje tjeter speciale... Kete here do te sjellim fotot ekskluzive nga muaji i mjaltit, qe ēifti e ka kaluar ne Karaibe.Duket se harmonia dhe humori i ka udhehequr edhe ne kete udhetim spektakolar qe ndermoren bashke me Xhemin dhe Visin per ne ishujt e Karaibeve...balkanweb-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 38243, stampe 13 ©


Meemira.com