logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Tuna, foto seksi ne diskotekat shqiptare ne Zvicer
Autor E. iloti - 21 ottobre 2010 15:44
  

Tuna, kengetarja e mirenjohur shqiptare nga Maqedonia nuk i ka ndalur aktivitetet e saj muzikore edhe pas marteses me Rilnd Reken.Tuna vazhdon te merr pjese ne shume koncerte dhe mbremje festive neper kryeqendrat shqiptare duke treguar si zakonisht s-

e eshte nje kengetare e kompletuar dhe shume e bukur.

Tuna poashtu eshte ne perfundim te spotit per kengen pse jo, thrilerin e te cilit e ka publikuar, ndersa pritet qe shume shpejt te publikohet edhe spoti i kenges.
(vipat.info)-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 31142, stampe 17 ©


Meemira.com