logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Zbulohet i dashuri i ri i Ciljetes
Autor E. iloti - 24 ottobre 2010 17:40
  

Ajo nuk eshte me single. Nje lajm i mire ky persa i perket kengetares seksi iljeta Xhilaga dhe mbase i keq per te gjithe ata admirues meshkuj, te cilet si dihet jane te shumte. Gjithka ka nisur disa jave me pare. Nje njohje mes miqsh te perbashket-

, shkembimi i disa shikimeve dhe djali ka vendosur qe te mos i lere te ike nga duart vajza, e cila eshte endrra e shume djemve shqiptare. iljeta, vajza 25-vjeare jo vetem e bukur dhe e sukseshme, por dhe shume e qeshur dhe e ilter, kishte disa muaj qe perflitej per nje lidhje te mundshme dashurie mbas ndarjes nga Romeo me te cilin jetoi nje lidhje te gjate. Por ishte shume e veshtire te identifikonim se kush mund te ishte fatlumi qe i kishte rrembyer zemren.

Tani nuk ka me dilema, e kemi zbuluar. Ai eshte Aleksandri, me origjine nga Tirana, nje djale 28-vjear, qe jeton ne Angli prej disa vitesh, ku ka edhe nje biznes te tijin. ifti i cili po shihet gjithnje e me shpesh ne lokalet e Tiranes duket se po perjeton nje histori te jashtezakonshme dashurie. Aq e vertete eshte kjo sa iljeta ka bere vetem pak dite me pare nje tatuazh te madhe ne anen e djathte te barkut me emrin e tij ose me sakte me inicialet ALX, ku ka shkruar edhe kete dedikim have a baby by me. Kjo n-

uk eshte nje kerkese e ilit per te pasur nje femije edhe pse e dime kete pike te dobet te saj, por dedikim edhe per kengen e tyre te preferuar me te njejtin titull te Fifty Cent. Nje e re tjeter eshte se ifti po ben plane per te krijuar nje jete te tyre jashte Shqiperise gje qe do te thote se Aleksandri mund te na e marre fare ilin. Gjithsesi, keto jane detaje qe duhen konfirmuar. Per momentin mund te themi vetem nje urim, shpresojme te jete zgjedhja e duhur e iljetes, qe te pagezohen si ifti i 2010-es.

Burimi: Panorama Plus

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 35950, stampe 9 ©


Meemira.com