logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Rihanna: Nuk zhvishem per para
Autor E. iloti - 19 novembre 2010 17:09
  

Rihanna eshte zotuar se ajo kurre nuk do te heqe teshat per ndonje oferte te majme dhe tashme ka refuzuar oferta per te treguar gjithka per revisten Playboy.
Kengetarja rregullisht zbulon nje pjese te pasurise se saj me ane te veshjeve ose fo-

tografimeve seksi dhe paraqitjeve gjysme-nudo per albumin e saj te ri Loud. Por ajo nuk synon ti gudulise admiruesit e saj duke dale ne revisten e famshme te meshkujve, pasi ajo nuk eshte klas.

Kam pasur disa oferta per te dale ne Playboy. Ata deshirojne tju paguajne per tu paraqitur e zhveshur ne balline. Nese do ti heq teshat, duhet te jete ne menyre klasi dhe deshire e imja, jo ek (me para). Nuk do te pranoja para per ta bere ate, ka thene Rihanna. /Telegrafi/-





Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 39181, stampe 9 ©


Meemira.com