logo meemira.com

     

 
2 Page  1  2 Total:17 post
  User135923

User135923
Shumė bukur.
 
     09 02 2011 (14:09)
  User-0115172243

User-0115172243
rroft liria e fjales,lavdi zotit qe ka bere pidhin....vec te na e japin se vdiqem
 
     15 01 2011 (21:02)
  User-0115202033

User-0115202033
tregime te mbrekullushme. cdo pidh meriton te shkerdhehet sa te te kenaqet te skuqet nga kenaqesia ,te shpartallohet. eshte e shendetshe vrime nuk zgjerohet behet me elastike rrofte pidhi
 
     15 01 2011 (20:34)
  User3932

User3932
ricco ka thene me pare:
SJAM LAVIRE-Kur isha e pamartuar, njė djalė nė fqinjėsi mė ngacmonte ēdo ditė. Unė si fshatare nga njė zonė rurale e jugut tė vendit, as qė guxoja tė mendoja pėr njė aventurė seksuale, se lerė mė tė bėja kėtė. Nga ana tjetėr, nė moshėn 20-vjeēare mė pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke qė t’i presė procedurat patriarkale, pėrderisa tė bėhesha gruaja e dikujt qė nuk do e njihja fare, deri nė martesė.
Ishte fillimi i viteve tė nėntėdhjeta. Kohė me krizėn mė tė madhe financiare dhe aq mė tepėr dashurore. Megjithatė, unė nė njė festė ia lėshova sytė njė djaloshi nga njė fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bėra atė pėr veti. E mashtrova lehtė qė tė mė grabiste, gjoja se familjen e kam tė vėshtirė dhe nuk do mė fejonte pėr tė. Ashtu edhe vepruam, disa muaj mė vonė. Nata e parė ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatė. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natė e deri mė sot ėshtė burri im! Pasi mė kaluan ato ditė tė para, gjatė tė cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortė si mashkull. Kishte njė penis tė vogėl, diku 13 cm. Unė gjithnjė e mė tepėr dėshiroja diēka qė do tė mė mbushte plotėsisht meskėmbėshin tim tė etur nė ēdo ēast pėr mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bėmė dy fėmijė. Atėherė ndjeja edhe mė shumė nevojė pėr “diēka” tė madhe.
Harrova tė them se, para se tė na lindnin fėmijėt, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bė ai lesh me ta, vendosi tė shkonim nė kryeqytet. Aty gjeti njė banesė shumė tė mirė dhe nė njė lagje, paksa tė fshehtė, sikur tė mė kishte pyetur mua. Vend fenomenal pėr ta shijuar unė atė qė mė mungonte kaherė, sidomos pasi linda fėmijėt.
Njė burrė, i cili kishte vetėm njė fėmijė, ndėrkohė qė gruan e kishte jashtėzakonisht tė shėmtuar dhe tė trashė, ia vura syrin menjėherė. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte njė stil qė mė pėrshtatej mua. Buzėqeshja e tij, kur mė pėrshėndeste gjatė “ndeshjes” nėpėr shkallė apo edhe nė shitoret, me flakėronte. Ai e kish nuhatur kėtė ndjenjė time dhe filloi aksionin.
- Sa shumė mė pėlqen, nuk e ke idenė. Do tė dėshiroja tė tė kem vetėm njėherė, e pastaj le tė vdesė – mė tha prerazi dhe u largua.
Unė fillova tė mendoja nė ēdo kohė pėr kėtė “ofertė” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Tė nisi kėtė lojė qė dėshiroja shumė vite, apo jo! Do tė ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditė dhe ja, papritur u takuam me Demirin nė bodrumin e ndėrtesės, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutė.
- Nuk ėshtė fer tė mos mė pėrgjigjesh. Nėse e meritoj, mė qo nė Rr. S. Por, mė beso se ti mė pėlqen dhe nuk e kam me tė keq – mė fliste pa ndėrprerė ai, ndėrkohė qė afrohej gjithnjė e mė pranė meje.
Unė vetėm e shikoja, por qė goja mu frenua krejtėsisht. E shihja se njėra do tė ndodhte me mua, rreziku ose kėnaqėsia e shumėpritur. Megjithatė, qėndroja e stepur, pėrderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun nė sup, ndėrkohė qė fjalėt nuk i ndalte. U bėra sikur pula nė shi… as tė tėrhiqesha, as tė qėndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i kėtyre punėve. Mė shikoi drejtė e nė sy dhe mi ngjiti buzėt pėr buzėt e mia. Unė fillimisht nuk reagoja, por mė vonė ia ktheva edhe unė, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kė. Mė rrėmbeu pėr vithe dhe mė ngjiti pėr trupin e tij. O zot sa i forte ishte… i fortė ishte edhe nė mashkullorin e tij, sepse e vėreja kur mė fėrkonte mbi pantallonat e holla qė kisha nė atė ēast. Nuk e di se kurė e kishte nxjerrė jashtė aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorėn dhe ma shpuri nė tė.
- Ahhh… ky ėshtė kar – arrita tė lėshoja vetėm kėtė zė, i cili atij ia ndezi tė gjitha dritat e gjelbra. Tani ai mė nuk kishte aspak frikė, sepse unė humba fare nė duart e tij. Me shpejtėsi ma futi dorėn mes kėmbėve dhe filloi tė mė fėrkonte. O sa shuplakė tė madhe dhe tė fuqishme qė kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtėri ta fėrkonte, pėrderisa u bėra qullė. Nė ēastin kur mė ktheu, pėr tė ma futur nga mbrapa, u dėgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamė mė shpejtėsi. Unė shkova nė bodrumin tonė, e ai u fsheh diku qė as unė nuk do e gjeja dot, se lerė mė komshiu plak, i cili kishte zbritur pėr punėt e veta.
Sapo ėshtė ngjitur ai plak i mallkuar lartė, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenė ka na bėjnė hora e zezė – mė tha, duke qeshur tamam si njė dashnor i vėrtetė.
Kjo fjalė e tij mė bėri qė mos tė vazhdoj mė tej, por i thash se mund tė mė vij nė banesė tė nesėrmen nė mbrėmje, sepse burri mė shkonte pėr njė dokument nė fshat dhe do tė qėndronte atje njė natė.
Kėshtu edhe ndodhi. Sapo ėshtė qetėsuar ēdo gjė, ai erdhi nė banesė dhe unė mbeta si qyqajkė. Nuk dija se ēfarė tė mendoja, vetėm se i “kėrceva” si kuēedėr nė qafė. Ashtu e ngatėrruar nė tė, u ndodha nė dhomėn time tė fjetjes, tė cilėn do e ndaja pėr herė tė parė me njė mashkull tjetėr.
Demiri mi hoqi ato pak lecka qė kisha dhe, ahhhh… sa lezet filloi tė mė lėpinte. Kėtė burri im kurrė nuk e bėnte, pėr asnjė ēmim. Ē’ėshtė e vėrteta, unė kam parė nėpėr filma, por edhe mua mė ėshtė dukur si njė veprim shtazarak. Por, ky komshiu mė bėri qė ta shijoj edhe kėtė kėnaqėsi.
- Ahhhh… Nuk kam ditur se ėshtė kaq lezet… Ti qenke mjeshtėr i pidhit… Ashtu… Ohhhh. – ulurisja si kudėr.
Demiri fare nuk bėnte zė, por vetėm llapėrēiste edhe mė fortė, e qė mua mė bėri tė arrij orgazmėn e parė. Nė atė ēast, mi ofroi te fytyra koēet e tija shumė tė mėdha. E kapa pėr huri dhe pėr herė tė parė putha majėn e tij. As kėtė me burrin nuk e bėja, thjeshtė, sepse kėto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetė se si mė kaploi dėshira qė tė pėrpij tė tėrin atė alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumė i madh.
Sapo e kam mbėshtjellė majėn e tij mė buzė, Demiri eksplodoi. Pėr pak sa nuk ma mbushi gojėn. Kėtė nuk mundja ta bėja, qė ta pėrpija atė lėng, por e tunda fortė me dorė, duke e parė pėr herė tė parė se ēka do tė thotė vullkani i vėrtetė. Me dorėn tjetėr ia ndrydhja koēet, e qė Demiri lėshonte zėra tė pakuptueshėm nė atė ēast.
- Ashtu… Shtrydhe… Nxjerrja lėngun… Ohhhh… – bėrtiste komshiu im i dėshiruar nė atė ēast, mė shumė se ēdo gjė tjetėr.
Pasi jemi shterė mirė e mirė, shkuam nė banjė, ku edhe aty pėrjetova diēka pėr herė tė parė. Sa me mjeshtėri dinte tė mė shkumoj dhe tė mė fėrkoj tėrė trupin, sidomos cicat dhe meskėmbėshin. Shpesh ma fuste gishtin nė bythė, e qė e kuptova se ai e dėshironte edhe kėtė birė, por qė nuk kisha guximin ta provoj.
Nė njė ēast ma ofroi topuzin e tij afėr pidhit, i cili shumė lehtė depėrtoi nė tė. Shpesh e nxjerrke dhe ma fėrkonte pėr bythė. Kjo mė pėlqente, por kur tentonte tė depėrtoj, e tėrhiqja, duke e lutur qė mos ta bėj kėtė.
- Ani zemėr, ka kohė edhe pėr kėtė. Do tė shohėsh se me kohėn do ta pėrpijė edhe kjo birė – mė pėshpėriste ai, duke qenė i sigurt se unė do tė vazhdoj lojėn me tė deri nė pafundėsi.
E bėmė edhe njė tur tė lezetshėm nė banjė dhe u shtrimė nė shtrat. Fėmijėt flinin rehat nė dhomėn e tyre, sikur tė solidarizoheshin me mua. Shkova qė t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri nė banjė, sepse ai dinte shpesh tė ma fėlliqte shtratin, edhe pse kishte pesė vjet nė bythė.
Me t’u kthyer nė shtratin e burrit, ku tanimė kisha diēka shumė mė tė mirė se ai vet, Demirin e pashė duke e lėmuar rroēkėn e tij, sikur tė mos ishte shterė dy herė pakė kohė mė parė.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemėr… Ti nuk e ke idenė se sa bythė tė shijshme ke. Mua mė mungojnė ato bythė, sepse te gruaja ime as qė i shikoj. Ėshtė krejt stėrvinė – ma ktheu.
Nė atė ēast ndjeva keqardhje pėr gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatė, vetveten e doja mė shumė. Dėshiroja qė ta shfrytėzoj deri nė pafundėsi kėtė mbrėmje madhėshtore.
- Mi jep tė lutėm ato bythė, se nuk po ngopem dot me to – mė tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortė.
Ashtu si ishte i shtrirė, e kalėrova mbi fytyrė, ndėrkohė qė unė u gjenda ballė pėr ballė me rroēkėn e tij tė fortė. Kėsaj radhe, pasi e kisha larė mirė e mirė, me endje e lėpija, e fusja nė gojėn time tė vogėl, e qė mi lodhte fulqitė. Vėrtetė ishte kar i trashė, sa qė habitesha se si po e pranon aq lehtė kjo macja ime.
- Ahhh sa mirė po e trajton kėtė pisin tim, i cili po vuan pėr njė gjė tė tillė – thoshte ai, ndėrkohė qė iu vėrsulke pidhit edhe mė shumė, si i ēmendur.
E vėreja se ai meritonte qė t’ia trajtoj koēet dhe karin e mrekullueshėm edhe mė mirė. Bile t’i bėj diēka qė mua nuk mė pėlqente, por qė atė e pėrndezke shumė.
Pas ca kohėsh, ai mė kapi fuqishėm pėr bythė dhe mė nguliti nė kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitė… E ndjeja thellė nė brendi atė alametin e tij, ndėrkohė qė koēet mė qėndronin si jastėk ndėr vithe.
Pasi tė gjitha kėto pozita ishin tė paprovuara ndonjėherė pėr mua, unė nuk duroja gjatė. Arrija orgazėm shumė lehtė, por qė edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrėngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtėsi mė ka shkulur nga kari, se ndryshe, unė isha lėshuar kėnaqėsisė dhe as qė mendoja nėse do mė mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtėm sėrish nė shtrat dhe pėr njė kohė nuk flisnim. Nė njė ēast ai e shikoi orėn dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee… paska ikur ora bre… Me duhet tė shkoj tani se zoti e di se ēfarė do mė thotė gruaja – filloi tė “pendohej” Demiri pėr kohėn e humbur me ma.
- Fare mos shko, nėse e din qė s’do ta hapte derėn – i thash me shaka, duke ia tėrhequr vėrejtjen se, nėse kthehet prapė, nuk do ja hap derėn.
- Je vėrtetė fantastike zemėr… Ti meriton shumė mė tepėr, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerėn – mė tha Demiri, derisa po vishej me shpejtėsi.
Nuk e di pse jam e tillė, por nė atė ēast mė erdhi inat qė mi tha burrit qyqan. Ndjeva njė dozė faji, sepse burri im nuk e meritonte njė grua tė tillė, por ja qė kureshtja mė bėri tė provoj diēka mė shumė.
Kushedi, ndoshta njė ditė do tė ngopem me Demirin, por edhe mė nja dy tė tjerė qė kam filluar sė voni, dhe do t’i kthehem vetėm burrit!nDOSHTA
ricco-15|Data:29 09 2010 -10:20|post:27113|


 
     18 11 2010 (18:50)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
CMENDURI SEXUALE NE FSHAT-Pėr herė tė parė shkova tek tezja nė fshat, pasi mbarova maturėn. Jo pse unė dėshiroja, por ishte propozim i mamit, sepse ajo i mati e i ēmati gjėrat dhe mė nė fund mė tha se kėshtu duhet tė bėhet.
- Bijė… nuk ka rrugė tjetėr. Pasi babai fitoi njė pushim nė det nga firma, ku ka tė drejtė tė shoqėrohet edhe nga bashkėshortja, domethėnė nga unė, pse tė mos e shfrytėzojmė. Ashtu-ashtu, ne nuk do ta shihnim detin me sy, prandaj shko ti nė fshat tek tezja, derisa ne tė kthehemi – me tha nėna, e cila ishte e gėzuar tej mase pėr mundėsinė qė ia kishin ofruar nė firmė babit.
Ndonėse nuk ma kėnda, u desh tė pranoja qė tė humbisja nė atė fshat tė largėt dhe malorė, ku as dreqi nuk bėnte vezė.
Tė nesėrmen u bėra gati dhe u nisa pėr nė fshat, bashkė me njė shoqen time tė klasės, me tė cilėn isha katėr vite rresht nė njė klasė nė gjimnazin e qytetit. Prania e saj dhe fakti qė edhe atje do tė rrinim bashkė, paksa ma lehtėsonte mėrzinė. Unė nuk isha vajzė qė kėnaqet me pula, lopė, kuaj etj. Por, pėr mua ishin dy gjėra qė i bėja me kėnaqėsi; mėsimi dhe dashuria. Edhe nė shkollė mė njihnin si nxėnėse tė shkėlqyeshme, por edhe si “pidh i fortė”, siē i dėgjoja djelmoshat tė komentonin pėr pamjen time.
Pikėrisht kėto komente tė djelmoshave mė shtynė qė tė mendoj edhe pėr jetėn seksuale, pėrpos mėsimit, tė cilit i pėrkushtohesha tej mase. Njėkohėsisht, pamja dhe forma e trupit tim, e cila pėrcillej me njė bukuri tė pa rezistueshme, mundėsonin qė edhe profesorėt tė mė vardiseshin, se jo vetėm nxėnėsit.
- Ja, kėtu banon tezja jote… Natyrisht edhe unė kėtu banoj, por shtėpitė nuk i kemi aq afėr – mė tregoi me gisht Liria, shoqja ime e klasės, derisa minibusi iu afrua fshatit.
Ishte njė fshat piktoresk, por i humbur fare nė dynja. Nuk e kuptoja se si jetonin kėta njerėz nė njė vendbanim kaq tė vogėl dhe kaq larg nga qyteti. Me t’u paraqitur nė oborrin e tezes Hanemsha, vėrejta se ajo mbytej nga punėt e shumta qė kishte. Nė njė qoshe lehte njė qen, diku mė larg pėllisnin lopėt, kudo nėpėr oborr shėtisnin pulat… Tė gjitha kėto kėrkojnė pėrkujdesjen e njeriut.
- E mjera tezja, sa shumė punė po bejka kėtu – mendoja nė vete.
U desh qė disa herė tė thirr emrin e saj, pėr t’u paraqitur ajo mė nė fund para syve tanė. Ishte e veshur me ca rroba tė pista, me tė cilat punonte nė ahur. Me trup dukej e mirė, por edhe fytyra i dukej e bukur, por shumė e skuqur. Ajo nuk bėnte grim dhe dallavere tė ndryshme, sikurse ne nė qytet, por ishte krejt natyrale.
- Pa shihe, pa shihe se kush mė ka ardhur… Ahaaaaa… E ke harruar krejt tetėn moj Shkurta – fliste teta Hanė, derisa afrohej.
- E po… E din ti moj teta se sa obligimet i kemi ne nė qytet! – desha tė arsyetohem, sepse vėrtetė kurrė nuk kisha shkelur pragun e saj.
Rrethanat kanė qenė tė atilla qė nuk ndiqeshim edhe aq fort. Megjithatė, i yti kurrė nuk mund tė harrohet. Kurė-kurė, pa ia shkelur pragun, nuk ke qare.
Tezja na ftoi brenda, por Liria nuk pranoi. Mė premtoi se do tė vij pas ca orėsh me njė shoqe tė saj, e cila nuk kishte ndjekur shkollėn e mesme, por qė fillimisht e ka obligim tė paraqitet nė shtėpi me kohė. Kėtė e kishte rregull shtėpiak, e qė ēdo shkelje do t’i kushtonte shtrenjtė.
- O zot… Ēfarė regjimi paska kjo – mendova pėr njė ēast nė vete.
E vėreja edhe nė shkollė se si rrinte kokulur dhe nuk argėtohej sikurse ne qė jemi nga qyteti. Nuk e kuptoja fare kėtė mėnyrė tė jetės, edhe pse e dija qė secili do tė pajtohej, nėse nuk do tė kishte rrugėdalje tjetėr.
Pasi i shkėmbyem ca llafe me tetėn, ajo mė tha se mund tė pushoj pak, sepse rruga ishte e mundimshme pėr mua, ndėrsa ajo do t’i pėrfundoj ca punė rreth kafshėve. Nė ndėrkohė Liria erdhi me shoqen e saj dhe mua mu qelėn pak sytė. Mbetėm tė vetmuara nė njė dhomė, unė, Liria, dhe shoqja e saj, Genta, e cila qė nė fillim mė pėlqeu. Ishte njė vajzė e pashme, me trup bombastik, fytyrė tė lezetshme dhe sy tė shkruar, qė i qitnin xixa. Shihej qartė se kjo ishte copė e gjysmė, prandaj nuk ia kanė lejuar shkollimin, sepse do tė bėnte kėrdi nė qytet.
- Pėrshėndetje mike… Uaaaa, ēfarė cope… – me foli Genta, e cila dukej tė ishte e lirė dhe mjaftė llafazane.
- Pėrshėndetje Genta… Besoj se nuk kamė nevojė tė prezantohem, sepse Liria mė ka zėnė ndonjėherė nė gojė gjatė bisedės me ty, a po jo? – i thash, duke u munduar tė paraqitesha sa mė e ftohtė pėr fillim.
- Po si, po si… Mė ka treguar se je pidhi mė i mirė nė shkollė! – ia tufi ajo, pa fije turpi qė po fliste mė dikė qė pėr herė tė parė e takonte.
- Mos ia zė pėr tė madhe… Genta ėshtė e tillė… Gjynah qė nuk pati mundėsi tė shkollohej – ia priti Liria.
Pavarėsisht shprehjeve tė saj, Genta disi mu fut nė zemėr menjėherė. Pėr herė tė parė mu ngjall njė dėshirė qė ta pėrqafoja njė femėr, tė rrija bashkė me tė, tė shtrihesha nė shtrat dhe tė flejė e mbėrthyer pėr trupin e saj. Ajo, sikur mi lexoi mendimet dhe mu afrua e mė pėrqafoi, sikur tė ishim njohur me vite tė tėra, por qė njė kohė nuk jemi parė. Pėr njė ēast mė puthi ėmbėl nė qafė, pastaj nė faqe, kur njėra prej puthjeve ishte fare pranė buzėve.
O zot… sa shumė e kam pėrmbajtur veten, kur nė atė ēast dėshiroja ta puthja nė gojėn e saj tė lėngshme dhe shumė simpatike.
- Mezi kam pritur tė tė shohė, sepse Liria mė ka folur shumė pėr ty. Mė ka thėnė qė djelmoshat lėpiheshin sa herė tė shikonin, ndėrsa profesorėt gjatė shpjegimeve, sytė i mbanin shpesh tė ngulitur nė trupin tėnd – fliste Genta, ndėrsa unė vetėm i shikoja buzėt e saj se si lėviznin ėmbėl.
- Mė folur kah del shpirti, edhe ti s’po ma lėshojke rrugėn ė?!… Mė ke mahnitur edhe me trup edhe me bukuri, por edhe me aftėsi komunikuese. Nuk e mendoja qė njė femėr fshati mund tė jetė kaq inteligjente dhe e fortė – i jepja komplimente Gentės, tė cilat vėrtetė i meritonte.
Ishte femra e parė qė mė bėri tė mendoj pėr njė aventurė, ndryshe nga qė kisha pėrjetuar nė qytet. Nuk e kuptoja vetėn se pse mė lindi kjo dėshirė.
Se edhe Genta e dėshironte kėtė, u vėrejt qartė. Sikur mos tė ishte Liria me ne, ajo do mė vėrsulej menjėherė nė pėrqafim dhe puthje. Kėtė e dėshiroja edhe unė, por se mė duhej tė paraqitesha mė e matur.
- Mė falni, sepse mua mė duhet prapė tė shkoj nė shtėpi… Kthehem pėrsėri, mos u merakosni – tha Liria, e cila dukej se e kishte kuptuar qė ishte e tepėrt nė mesin tonė.
U mundova ta bind qė tė rrinte, ndėrsa arsyetohesha se pse me kėtė Gentėn flisja mė shumė se me tė, por Liria ishte mike e mirė. Ajo dinte tė sillej nė ēdo situatė dhe nuk hidhėrohej, edhe nėse i thoja se duhej tė mė lente vetėm me ndonjėrin nga djemtė e shkollės.
Liria doli, ndėrsa teta Hanė ende merrej me punėt e saj nė ahur. Mbetėm tė vetmuara unė dhe Genta nė dhomė. Sapo u kthyem nga oborri, ku e pėrcollėm Lirien, Genta mė shikoi nė sy duke u buzėqeshur ėmbėl dhe i shtriu krahėt.
- Eja e dashur tė tė pėrqafoj pėrnjėmend, sepse ai pėrqafim para syve tė Liries ishte fals – me tha kuēka fshatare, duke ma mbėshtjellė belin me krahėt e saj tė gjatė.
Sapo mė shtrėngoi, filloi tė mė puthė nė faqe disa herė, por qė gjithnjė e mė shumė i afrohej gojės sime. Nė njė moment, sikur njė hajdute dhe me shpejtėsi tė madhe mė puthi direkt nė buzė. O zot sa shumė mė joshi, sa qė edhe unė e putha atė nė buzėt e shijshme katrore. Kjo i mjaftoi asaj qė ta pėrsėris kėtė, por qė me mjeshtėri diti t’i shndėrroj ato puthje nė ndjenjėn epshore, e qė edhe trupi filloi tė dridhej.
Pa vetėdije, ia mbėshtolla belin e hollė me muskulaturė tė shtrėnguar, duke e pėrkėdhelur ngadalė dhe me shije. Mė pas i futa duart nėn bluzėn e hollė, pėr t’ia prekur lėkurėn e bardhė si bora, e cila kurrė nuk ishte ekspozuar nė diell.
- Uhhhhh… Sa e bardhė qė je… Ta ha krejt trupin – i thash nga ndjenja e kėnaqėsisė dhe dėshirės qė ta kisha krejt lakuriq nė shtrat.
- Mi kap cicat e dashur… Mi shtrėngo… Shijoi se sa tė forta janė – mė urdhėroi Genta, veprim tė cilin menjėherė e bėra.
Sapo dora i preki gjinjtė e njomė tė Gentės, mu shfaq njė dėshirė e pa rezistueshme qė t’ia thithė majat. Ishte kjo njė pėrvojė e parė pėr mua, por njėkohėsisht edhe dėshirė e flaktė, e cila kurrė mė parė nuk ka ekzistuar nė kokėn time.
- Oooohhhh… Thithi e dashur… Shtypi… Ndrydhi se janė tė kallura – gjėmonte me zė tė ulur Genta, nga frika se do na dėgjonte teta Hanė.
Nuk e kishim problem, nėse dikush do tė na hynte nė dhomė, sepse ne ishim nė katin e dytė tė shtėpisė, ku shkallet pėr tu ngjitur lartė ishin jashtė dhe shiheshin nga dritarja jonė.
Edhe pėr njė kohė kemi qėndruar nė atė dhomė dhe, pasi teta kishte mbaruar punėt dhe u ngjit nė dhomėn tonė, ne vazhduam muhabetin, e pėrfunduam edhe darkėn dhe tetės ia komunikuam dėshirėn tonė.
Ishte njė ide qė unė tė shkoja tek Genta pėr tė fjetur, sepse atje do tė argėtoheshim mė mirė dhe mė lirshėm. Ajo kishte kushte mė tė mira nė shtėpi se sa teta Hanė, e cila nuk e kundėrshtoi idenė tonė.
E tani, besoj se do e merrni me mend se si kemi kaluar te Genta gjatė natės. Megjithatė, ju premtoj se do ju tregoj krejt historinė ndonjė herė tjetėr.
 
     29 09 2010 (14:50)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
SJAM LAVIRE-Kur isha e pamartuar, njė djalė nė fqinjėsi mė ngacmonte ēdo ditė. Unė si fshatare nga njė zonė rurale e jugut tė vendit, as qė guxoja tė mendoja pėr njė aventurė seksuale, se lerė mė tė bėja kėtė. Nga ana tjetėr, nė moshėn 20-vjeēare mė pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke qė t’i presė procedurat patriarkale, pėrderisa tė bėhesha gruaja e dikujt qė nuk do e njihja fare, deri nė martesė.
Ishte fillimi i viteve tė nėntėdhjeta. Kohė me krizėn mė tė madhe financiare dhe aq mė tepėr dashurore. Megjithatė, unė nė njė festė ia lėshova sytė njė djaloshi nga njė fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bėra atė pėr veti. E mashtrova lehtė qė tė mė grabiste, gjoja se familjen e kam tė vėshtirė dhe nuk do mė fejonte pėr tė. Ashtu edhe vepruam, disa muaj mė vonė. Nata e parė ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatė. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natė e deri mė sot ėshtė burri im! Pasi mė kaluan ato ditė tė para, gjatė tė cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortė si mashkull. Kishte njė penis tė vogėl, diku 13 cm. Unė gjithnjė e mė tepėr dėshiroja diēka qė do tė mė mbushte plotėsisht meskėmbėshin tim tė etur nė ēdo ēast pėr mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bėmė dy fėmijė. Atėherė ndjeja edhe mė shumė nevojė pėr “diēka” tė madhe.
Harrova tė them se, para se tė na lindnin fėmijėt, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bė ai lesh me ta, vendosi tė shkonim nė kryeqytet. Aty gjeti njė banesė shumė tė mirė dhe nė njė lagje, paksa tė fshehtė, sikur tė mė kishte pyetur mua. Vend fenomenal pėr ta shijuar unė atė qė mė mungonte kaherė, sidomos pasi linda fėmijėt.
Njė burrė, i cili kishte vetėm njė fėmijė, ndėrkohė qė gruan e kishte jashtėzakonisht tė shėmtuar dhe tė trashė, ia vura syrin menjėherė. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte njė stil qė mė pėrshtatej mua. Buzėqeshja e tij, kur mė pėrshėndeste gjatė “ndeshjes” nėpėr shkallė apo edhe nė shitoret, me flakėronte. Ai e kish nuhatur kėtė ndjenjė time dhe filloi aksionin.
- Sa shumė mė pėlqen, nuk e ke idenė. Do tė dėshiroja tė tė kem vetėm njėherė, e pastaj le tė vdesė – mė tha prerazi dhe u largua.
Unė fillova tė mendoja nė ēdo kohė pėr kėtė “ofertė” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Tė nisi kėtė lojė qė dėshiroja shumė vite, apo jo! Do tė ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditė dhe ja, papritur u takuam me Demirin nė bodrumin e ndėrtesės, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutė.
- Nuk ėshtė fer tė mos mė pėrgjigjesh. Nėse e meritoj, mė qo nė Rr. S. Por, mė beso se ti mė pėlqen dhe nuk e kam me tė keq – mė fliste pa ndėrprerė ai, ndėrkohė qė afrohej gjithnjė e mė pranė meje.
Unė vetėm e shikoja, por qė goja mu frenua krejtėsisht. E shihja se njėra do tė ndodhte me mua, rreziku ose kėnaqėsia e shumėpritur. Megjithatė, qėndroja e stepur, pėrderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun nė sup, ndėrkohė qė fjalėt nuk i ndalte. U bėra sikur pula nė shi… as tė tėrhiqesha, as tė qėndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i kėtyre punėve. Mė shikoi drejtė e nė sy dhe mi ngjiti buzėt pėr buzėt e mia. Unė fillimisht nuk reagoja, por mė vonė ia ktheva edhe unė, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kė. Mė rrėmbeu pėr vithe dhe mė ngjiti pėr trupin e tij. O zot sa i forte ishte… i fortė ishte edhe nė mashkullorin e tij, sepse e vėreja kur mė fėrkonte mbi pantallonat e holla qė kisha nė atė ēast. Nuk e di se kurė e kishte nxjerrė jashtė aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorėn dhe ma shpuri nė tė.
- Ahhh… ky ėshtė kar – arrita tė lėshoja vetėm kėtė zė, i cili atij ia ndezi tė gjitha dritat e gjelbra. Tani ai mė nuk kishte aspak frikė, sepse unė humba fare nė duart e tij. Me shpejtėsi ma futi dorėn mes kėmbėve dhe filloi tė mė fėrkonte. O sa shuplakė tė madhe dhe tė fuqishme qė kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtėri ta fėrkonte, pėrderisa u bėra qullė. Nė ēastin kur mė ktheu, pėr tė ma futur nga mbrapa, u dėgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamė mė shpejtėsi. Unė shkova nė bodrumin tonė, e ai u fsheh diku qė as unė nuk do e gjeja dot, se lerė mė komshiu plak, i cili kishte zbritur pėr punėt e veta.
Sapo ėshtė ngjitur ai plak i mallkuar lartė, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenė ka na bėjnė hora e zezė – mė tha, duke qeshur tamam si njė dashnor i vėrtetė.
Kjo fjalė e tij mė bėri qė mos tė vazhdoj mė tej, por i thash se mund tė mė vij nė banesė tė nesėrmen nė mbrėmje, sepse burri mė shkonte pėr njė dokument nė fshat dhe do tė qėndronte atje njė natė.
Kėshtu edhe ndodhi. Sapo ėshtė qetėsuar ēdo gjė, ai erdhi nė banesė dhe unė mbeta si qyqajkė. Nuk dija se ēfarė tė mendoja, vetėm se i “kėrceva” si kuēedėr nė qafė. Ashtu e ngatėrruar nė tė, u ndodha nė dhomėn time tė fjetjes, tė cilėn do e ndaja pėr herė tė parė me njė mashkull tjetėr.
Demiri mi hoqi ato pak lecka qė kisha dhe, ahhhh… sa lezet filloi tė mė lėpinte. Kėtė burri im kurrė nuk e bėnte, pėr asnjė ēmim. Ē’ėshtė e vėrteta, unė kam parė nėpėr filma, por edhe mua mė ėshtė dukur si njė veprim shtazarak. Por, ky komshiu mė bėri qė ta shijoj edhe kėtė kėnaqėsi.
- Ahhhh… Nuk kam ditur se ėshtė kaq lezet… Ti qenke mjeshtėr i pidhit… Ashtu… Ohhhh. – ulurisja si kudėr.
Demiri fare nuk bėnte zė, por vetėm llapėrēiste edhe mė fortė, e qė mua mė bėri tė arrij orgazmėn e parė. Nė atė ēast, mi ofroi te fytyra koēet e tija shumė tė mėdha. E kapa pėr huri dhe pėr herė tė parė putha majėn e tij. As kėtė me burrin nuk e bėja, thjeshtė, sepse kėto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetė se si mė kaploi dėshira qė tė pėrpij tė tėrin atė alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumė i madh.
Sapo e kam mbėshtjellė majėn e tij mė buzė, Demiri eksplodoi. Pėr pak sa nuk ma mbushi gojėn. Kėtė nuk mundja ta bėja, qė ta pėrpija atė lėng, por e tunda fortė me dorė, duke e parė pėr herė tė parė se ēka do tė thotė vullkani i vėrtetė. Me dorėn tjetėr ia ndrydhja koēet, e qė Demiri lėshonte zėra tė pakuptueshėm nė atė ēast.
- Ashtu… Shtrydhe… Nxjerrja lėngun… Ohhhh… – bėrtiste komshiu im i dėshiruar nė atė ēast, mė shumė se ēdo gjė tjetėr.
Pasi jemi shterė mirė e mirė, shkuam nė banjė, ku edhe aty pėrjetova diēka pėr herė tė parė. Sa me mjeshtėri dinte tė mė shkumoj dhe tė mė fėrkoj tėrė trupin, sidomos cicat dhe meskėmbėshin. Shpesh ma fuste gishtin nė bythė, e qė e kuptova se ai e dėshironte edhe kėtė birė, por qė nuk kisha guximin ta provoj.
Nė njė ēast ma ofroi topuzin e tij afėr pidhit, i cili shumė lehtė depėrtoi nė tė. Shpesh e nxjerrke dhe ma fėrkonte pėr bythė. Kjo mė pėlqente, por kur tentonte tė depėrtoj, e tėrhiqja, duke e lutur qė mos ta bėj kėtė.
- Ani zemėr, ka kohė edhe pėr kėtė. Do tė shohėsh se me kohėn do ta pėrpijė edhe kjo birė – mė pėshpėriste ai, duke qenė i sigurt se unė do tė vazhdoj lojėn me tė deri nė pafundėsi.
E bėmė edhe njė tur tė lezetshėm nė banjė dhe u shtrimė nė shtrat. Fėmijėt flinin rehat nė dhomėn e tyre, sikur tė solidarizoheshin me mua. Shkova qė t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri nė banjė, sepse ai dinte shpesh tė ma fėlliqte shtratin, edhe pse kishte pesė vjet nė bythė.
Me t’u kthyer nė shtratin e burrit, ku tanimė kisha diēka shumė mė tė mirė se ai vet, Demirin e pashė duke e lėmuar rroēkėn e tij, sikur tė mos ishte shterė dy herė pakė kohė mė parė.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemėr… Ti nuk e ke idenė se sa bythė tė shijshme ke. Mua mė mungojnė ato bythė, sepse te gruaja ime as qė i shikoj. Ėshtė krejt stėrvinė – ma ktheu.
Nė atė ēast ndjeva keqardhje pėr gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatė, vetveten e doja mė shumė. Dėshiroja qė ta shfrytėzoj deri nė pafundėsi kėtė mbrėmje madhėshtore.
- Mi jep tė lutėm ato bythė, se nuk po ngopem dot me to – mė tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortė.
Ashtu si ishte i shtrirė, e kalėrova mbi fytyrė, ndėrkohė qė unė u gjenda ballė pėr ballė me rroēkėn e tij tė fortė. Kėsaj radhe, pasi e kisha larė mirė e mirė, me endje e lėpija, e fusja nė gojėn time tė vogėl, e qė mi lodhte fulqitė. Vėrtetė ishte kar i trashė, sa qė habitesha se si po e pranon aq lehtė kjo macja ime.
- Ahhh sa mirė po e trajton kėtė pisin tim, i cili po vuan pėr njė gjė tė tillė – thoshte ai, ndėrkohė qė iu vėrsulke pidhit edhe mė shumė, si i ēmendur.
E vėreja se ai meritonte qė t’ia trajtoj koēet dhe karin e mrekullueshėm edhe mė mirė. Bile t’i bėj diēka qė mua nuk mė pėlqente, por qė atė e pėrndezke shumė.
Pas ca kohėsh, ai mė kapi fuqishėm pėr bythė dhe mė nguliti nė kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitė… E ndjeja thellė nė brendi atė alametin e tij, ndėrkohė qė koēet mė qėndronin si jastėk ndėr vithe.
Pasi tė gjitha kėto pozita ishin tė paprovuara ndonjėherė pėr mua, unė nuk duroja gjatė. Arrija orgazėm shumė lehtė, por qė edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrėngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtėsi mė ka shkulur nga kari, se ndryshe, unė isha lėshuar kėnaqėsisė dhe as qė mendoja nėse do mė mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtėm sėrish nė shtrat dhe pėr njė kohė nuk flisnim. Nė njė ēast ai e shikoi orėn dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee… paska ikur ora bre… Me duhet tė shkoj tani se zoti e di se ēfarė do mė thotė gruaja – filloi tė “pendohej” Demiri pėr kohėn e humbur me ma.
- Fare mos shko, nėse e din qė s’do ta hapte derėn – i thash me shaka, duke ia tėrhequr vėrejtjen se, nėse kthehet prapė, nuk do ja hap derėn.
- Je vėrtetė fantastike zemėr… Ti meriton shumė mė tepėr, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerėn – mė tha Demiri, derisa po vishej me shpejtėsi.
Nuk e di pse jam e tillė, por nė atė ēast mė erdhi inat qė mi tha burrit qyqan. Ndjeva njė dozė faji, sepse burri im nuk e meritonte njė grua tė tillė, por ja qė kureshtja mė bėri tė provoj diēka mė shumė.
Kushedi, ndoshta njė ditė do tė ngopem me Demirin, por edhe mė nja dy tė tjerė qė kam filluar sė voni, dhe do t’i kthehem vetėm burrit!nDOSHTA
 
     29 09 2010 (10:20)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
E URITUR GJITHNJE-Njė ditė i erdhi fundi kėnaqėsisė sime qė kisha mė njė fqinj timin, i cili ishte dyfish mė i moshuar dhe kishte grua e fėmijė. Krejt kjo kur nėna mė zuri me tė, derisa ishim nė ekstazėn mė tė fortė. Nė atė ēast, pėr herė tė parė e urreja mamin, e cila, sikur tė mos ishte femėr, nuk mė kuptoi fare pse isha ngulitur nė hurin e xhaxhit Halit.
Sa shumė e dėshiroj tani qė jam larg xhaxhin Halit, i cili ishte komshiu mė i dashur pėr mua, edhe pse ishte shumė mė i vjetėr. Ai e dinte ēdo imtėsi pėr ta bėrė tė lumtur njė vajzė tė re, siē jam unė.
- I poshtėr… Ēka po i bėn vajzės sime… Zoti tė marroftė… Eja ti nė shtėpi, kuēka e vogėl… – bėrtiste mami, pa e kontrolluar veten fare dhe me njė zė, sikur tė ishte e ēmendur.
Nga ana tjetėr, xhaxhit Halit si bėhej vonė. Edhe pse mami kapi telefonin pėr ta thirrur policinė, ai nuk lėvizte fare, bile edhe huri i kishte mbetur i quar pėrpjetė, e qė e vėreja se edhe mami e lakmonte.
Pasi shkuam nė shtėpi, mami mė ndėshkoi, duke mė mbajtur nė burg shtėpiak, ndėrsa kur dilja jashtė, gjithnjė isha nėn pėrcjelljen e saj. Xhaxhit Halit nuk i kishin bėrė asgjė, sepse ai vėrtetė nuk kishte bėrė asgjė! Unė isha nėntėmbėdhjetė vjeēare dhe dėfrimin me tė e kisha bėrė me vetėdeshirė. Kot mami ma qiti faqen e zezė nė shesh. Ka mundur ta mbante si fshehtėsi midis ne treve, e qė ndoshta do ta shijonte edhe ajo karin e mrekullueshėm tė xhaxhit Halit. Edhe kėshtu mua nuk do mė ndal njeri, sepse unė jetoj pėr sex. Fundja, zėri i keq qė mė doli, ishte si njė reklamė pėr mua se jam meraklie. Nga ajo ditė, secili mashkull mundohej ta kruante dhėmbin te unė.
Qė kur u ndėshkova nga mami, unė nuk pashė kar me sy pėr disa muaj. Megjithatė, ajo nuk mundi tė mė lidh pėrgjithmonė pėr ushkuri tė saj. Filloi ta qesė nė harresė atė pamje tė tmerrshme qė pėrjetoi.
Njė paradite, nė shtėpi erdhi njė burrė, i cili kishte tė veshura rroba pune dhe nė dorė mbante njė ēantė tė vjetruar. Mu prezantua si mjeshtėr i makinave larėse dhe mė njoftoi se para dy javėsh ishte ftuar nga mami im qė ta riparonte makinėn tonė, e cila kohėt e fundit nuk funksiononte si dehej.
- E di zonjushė se kam ardhur shumė vonė, qė kur mė ftoi zonja e kėsaj shtėpie, por kisha mjaftė punė dhe u desh t’i pėrfundoja me radhė – tha mjeshtri, i cili qė nė shikim tė parė mu duk se ka vlera mashkulli dhe se nuk ishte shumė i vjetėr.
Unė rrudha krahėt, duke i thėnė se nuk merrem me kėto punė, ndėrkohė qė ia tregova banjėn dhe i thash se mund tė kryente punėn e vet. Megjithatė, duke e parė se ai mashkull me muskuj tė fuqishėm do ma heq pak “ndryshkun”, fillova ta provokoja. Fillimisht i ofrova njė kafe, pastaj filluam muhabetin sa pėr t’u njohur se kush ishte dhe ku banonte. Pasi mora vesh se ai ishte fshatar, por qė kishte njė punėtori tė kėtij lloji nė qytetin tonė, nisa edhe mė shumė tė angazhohesha qė ta fus midis kėmbėve.
- Mjeshtėr… kėtu paska shumė ujė! – i tregova, derisa isha ulur pupas dhe shikoja nėn makinėn larėse.
Pasi kisha tė veshur njė fustan tė mėndafshtė dhe tejet tė hollė, nga i cili vėrehej se nuk kam fare brekė, sytė e atij mjeshtri donin tė dilnin nga vendi, sa herė qė unė shikoja diku tjetėr dhe jo drejtė tij. Mora njė leckė dhe fillova ta pastroja vendin ku ishte makina, jo pse mė interesonte kjo, por doja ta marr pozicionin e njė kafshe, ndėrkohė qė bythėt i ktheva nga ai, nė ballin e tė cilit vėreheshin djersė nga sikleti. Sa mė shumė fėrkoja dyshemenė, aq mė tepėr fustani mė rrėshqiste shpinės, duke mi zbuluar fillimisht kofshėt dhe mėpastaj edhe vithet.
- Sa trup tė bukur qė paske moj engjėllushė… Mmmmmm… Mjeri unė qė u plaka! – foli mjeshtri, i cili ma bėri tė qartė se do e ngjyente pak nė mua.
- I vjetėr?!… Ti s’je normal… Je nė moshėn mė tė mirė, por nuk po e ditke kėtė – iu pėrgjigja, por pa e kthyer fare kokėn nga ai.
Pėrkundrazi, i shtoja lėvizjet qė fustani tė mė ngrihej edhe mė shumė. Vėrtetė nuk e kisha vėrejtur kur ai kishte rėnė nė gjunjė, por e ndjeva kur ma puthi kofshėn, tashmė tė zbuluar, e cila do ta kallte ēdo mashkull. Unė ende nuk reagoja, sepse doja qė krejt aksionin ta ndėrmerrte ai, nė mėnyrė qė mos tė konsiderohesha fajtore, pėr ēdo rast. Kur ai e pa se nuk po reagoj, filloi t’i zhvendos puthjet mė afėr pidhucit tim tė zbuluar tashmė. Kur arriti nė cak, filloi tė ma fus lehtė gjuhėn, mė pas edhe tė mi thithė buzėt e lagura. Pas ca lėvizjeve dhe mjeshtėrive tė lehta, mė rrėmbeu pėr bythė me dy duart dhe i futi me fuqi turinjtė, duke mė lėpirė sikur njė bishė e uritur.
- Ohhhh… sa mirė po e ditke se ēka mė pėlqen… Ahhhh… vėrtetė qenke mjeshtėr… – fillova tė gjėmoja, kur mjeshtri nisi punėn me tamam.
Ai vetėm se i shtonte aktivitetet e tij rreth pidhucit tim, duke u pėrndezur edhe mė shumė nga fjalėt e mia qė e lavdėronin atė pėr punėn qė bėnte. S’kishte faj i shkreti, sepse nė moshėn qė kishte, mbi dyzet, shijimi i njė pidhi nėntėmbėdhjetėvjeēar ishte vėrtetė njė premi e papritur pėr tė.
Pasi mė lagu e mė bėri qullė, nxori karin me shpejtėsi, duke ia drejtuar kokėn drejtė pidhit tim. Por, kur e pashė se e kishte pėr mashalla, nuk u durova qė mos ta rrėmbeja me duar, pėr tė lozur pak me tė. Ai u befasua nga veprimi im dhe filloi tė gjėmonte si luani plakė.
- Uffff… Ashtu zogėza ime… Kjo mė pėlqen… – filloi ta shprehte kėnaqėsinė qė ia dhuroja.
Megjithatė, unė nuk ia fala shumė gjatė kėtė kėnaqėsi, sepse isha e uritur qė ta ndjej midis kėmbėve atė kar, i cili ishte mė i trashė se i xhaxhit Halit. E lėshova nga duart atė hu dhe ia ktheva bythėt, duke i hapur paksa kėmbėt qė tė depėrtonte sa mė thellė. Mjeshtri ia vendosi me dorė gugjėn e karit nė pidhin tim, duke e fėrkuar pėr buzėt e tij pėr ta ngjyer nė lėngjet e krijuara, nė mėnyrė qė sa mė lehtė tė depėrtonte nė birėn, jo edhe aq tė gjerė.
Pas disa pėrpjekjesh dhe ndihmės qė i jepja unė, duke i pėrdredhur bythėt, kari i tij filloi tė rrėshqasė, duke ma hapur birėn deri nė maksimum, kur edhe ndjeja ca dhimbje tė lehta. Megjithatė, ky mjeshtėr i makinave pėr larjen e rrobave, ishte njėkohėsisht edhe mjeshtėr i pidhit. Pėr mrekulli dinte tė ma fusė deri nė koqe, pa mė shkaktuar dhimbje, duke ma zgjeruar birėn, e cila pėr herė tė parė pranonte njė kar me pėrmasa kaq tė mėdha.
- Ashtu mjeshtėr… Ki kujdes, derisa ta bėj vendin… Pastaj do ta ketė mė lehtė ky alet marramendės qė paske… Lum gruaja qė tė ka pėr ēdo natė… – i thosha, edhe pse ai bėnte shumė kujdes edhe pa vėrejtjet e mia.
Pėrsėri nuk u pėrgjigjej fjalėve tė mia, por gjithnjė e mė thellė trusej mbi bythėt e mia tė bardha, tė forta dhe mjaftė mirė tė formuara, sikur njė pjeshkė qė ende nuk ėshtė e pjekur mirė.
Pasi i bėri disa lėvizje brenda-jashtė, filloi tė ulėrisė dhe e nxori karin jashtė. Unė iu vėrsula mbi tė, duke e rrėmbyer me dy duart pėr ta tundur sa mė shumė. Nė atė ēast ai u shtang i tėri, ndėrsa nga maja e karit shpėrtheu llava e parė e spermės, e cila me forcė mė goditi nė fytyrė. Kisha pėrshtypjen se mė spėrkati uji i vluar, kur filluan edhe currilat tjerė tė spermės, por mė tė dobėsuara se ato tė parat.
- Aaaaahhhh… Ma shter krejt zogėza ime e ėmbėl… Shtere se ėshtė mbushur shumė gjatė… Ooohhhh… – ulėrinte ai, pa e vėrejtur se kah po i vėrviteshin llavat e spermės.
Pasi mbaruan llavat, me endje ia puthita buzėt nė majė tė karit, duke i lėpirė edhe pikat e fundit tė lėngut magjik, i cili buronte nga njė kar, pėr tė cilin do tė sakrifikonte ēdo femėr qė e din vlerėn e kėsaj pune.
Pasi e kemi mbaruar lojėn, unė dola nė kuzhinė pėr t’i sjellė njė pije, sa pėr ta qerasur pėr punėn qė bėri nė mua. Nė atė ēast ra zilja, ku unė shkova me vrap pėr ta hapur derėn, por paraprakisht u kujdesa qė tė dukem normale dhe jo sikur tė mė kishte rrotulluar makina larėse nė kazanin e saj me centrifugė.
Nė derė ishte mami, e cila kishte pėrfunduar punėn mė herėt dhe me habi shikonte kėpucėt e mėdha tė njė mashkulli.
- Kush ėshtė kėtu? – mė pyeti me habi.
- Xhaxhi Halit – iu pėrgjigja me kopili dhe ika brenda.
Ajo e shashtrisur hyri me vrap, por u habit kur nga banja doli mjeshtri me rroba pune. Ai i kėrkoi falje fillimisht pėr vonesėn, por i premtoi se makina do t’i punonte sikur njė orė zvicerane, por se duhej tė vinte edhe njė ditė tjetėr pėr t’ia montuar ca pjesė qė do ta ruanin nga amortizimet e mėdha qė bėnte.
Mjeshtri u nis nga dera, duke ia lėshuar mamit nė dorė njė kartėvizitė, por qė i premtoi se kėsaj radhe nuk do tė vonohej dy javė. Mami mu vėrsul, duke mė qortuar se pse nuk e kisha lajmėruar se ka arritur ai.
- E po tani… Ti ishe nė punė dhe do ta braktisje punėn pse ka ardhur ky zhyllan?! – ia ktheva me njė gjuhė diplomatike, e cila e bindi se ky njeri nuk mė ka interesuar fare pėr asi punė.
 
     29 09 2010 (10:18)
Pages     Key     2 Page  1  2 Total:17 post