logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:17 post
ricco HOME FORUMS Filozofi,psikologji,sociologji..... Fjale te urta,te mencura,te arta....
Fjale te urta,te mencura,te arta.... - 09 12 2014 - 19:18
  riccoProfili per: ricco    

Foto Albumi ricco   

Miqte e ricco  

Forumi juaj ricco   

Nuk ka nevoj te hap gojen per temen kur kam zene me ORBIT(fjale e urte)
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


" Kush perzihet me krunde e hane pulat"
 
     09 12 2014 (19:18)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


" Mbani fytyren tuaj ne diell ,dhe ju nuk do shihni hijet . " :) :) :)
 
     14 08 2014 (23:02)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
"Ne qofte se dikush ju ka bere keq ,mos u perpiq te maresh hak. Uluni ne buze te lumit,dhe se shpejti ju do te shihni te kaloj kufomen e tij" :) Lao-Tseu

......Nuk e di sa kohe folem,ndjeva dhimbje,u harrova,seē i thashe "me fal" perbuzjes.....dhe tradhetine meshirova .....!
 
     08 08 2013 (10:34)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Mendjelehtat duan vemendje,femrat e VĖRTETA duan RESPEKT ! :)
 
     13 10 2012 (11:18)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Fruta me e mire e drejtesise eshte qetesia e shpirtit. :) (Epikuros)


Kush thote te verteten heret a vone zbulohet ! (Oscar Wilde)

 
     29 09 2012 (11:12)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Nese nuk ke degjuar me VESHET e tu,ose nuk ke pare me SYTE e tu...mos SHPIK me mendjen tende te vogel dhe mos e SHPERNDAJ me gojen tende te madhe:):)


 
     15 09 2012 (23:02)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pas loteve syte shohin me mire
 
     13 09 2012 (11:24)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
"Nese njerezit jane te mire vetem sepse kane frike nga ndreshkimi,dhe shpresa per shperblim,atehere jane me te vertet per keqardhje."
 
     05 09 2012 (19:02)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Morena1 ka thene me pare:
ricco ka thene me pare:
Te dua Morena jo per ate qe je,por per ate qe jam kur jam me ty.
ricco-15|Data:25 10 2010 -15:03|post:28982|


Dmth do veten e jo mua ...
Morena1-5957|Data:25 10 2010 -15:19|post:28988|
Egoist i arsyeshem jam,hehe.
 
     25 10 2010 (15:38)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
ricco ka thene me pare:
Te dua Morena jo per ate qe je,por per ate qe jam kur jam me ty.
ricco-15|Data:25 10 2010 -15:03|post:28982|


Dmth do veten e jo mua ...
 
     25 10 2010 (15:19)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:17 post