logo meemira.com
njoftime pune

     

 
6 Page 1  2   3   4   5   6  Total:57 post
ricco HOME FORUMS Barcoleta,linqe,webfaqe humoristike... Barcoleta,linqe humoristike....
Barcoleta,linqe humoristike.... - 09 02 2011 - 13:38
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
SoLe ka thene me pare:
Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet.
-"Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin"
-"Po ti o gjyshi, ca bere?-i thote nipi
"Mua me vrane" - i thote gjyshi
SoLe -55|Data:09 02 2011 -12:22|post:35123|


 
     09 02 2011 (13:38)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Po ecte nje vlonjat e nje lushnjar ne autostrade ,e po benin gara kush t,ja parakalonte njeri-tjetrit.Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . C,ke mo qe s,me le te parakaloj?
Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari.
 
     09 02 2011 (13:16)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Po i tregonte gjyshi, nipit te vet, histori nga lufta me gjermanet.
-"Njehere o bir, na zune gjermanet rob, dhe na dhane dy mundesi. Ose do na perdhunonin, ose do na vrisnin"
-"Po ti o gjyshi, ca bere?-i thote nipi
"Mua me vrane" - i thote gjyshi
 
     09 02 2011 (12:22)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054

Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte
'- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

- He dobesohu njecik se je bere si autokobanje
Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.
burri filloi ti fliste ' zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj
Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!
 
     09 02 2011 (12:13)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Martesa
Se shpejti martesat do te duken keshtu:
Ofiqari:
- A pranoni qe te ndryshoni statusin tuaj ne Facebook nga Single ne Married.
Nusja:
- Po!
Ofiqari:
- I lus kumbaret te afrohen dhe te klikojne LIKE!
 
     09 02 2011 (09:24)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Prezervativi
Hyn njeri ne farmaci dhe thote:
- Ju lutem, me jepni nje prezervativ te zi!
- Aman, po pse te zi, pyet farmacistja.
- Me ka vdekur miku, dhe desha ti shprehe ngushellime gruas se tij.
 
     09 02 2011 (09:21)
  DardanKrasniqi

DardanKrasniqi


Register: 29 01 2011
From:
Points: 0
1. Veq halili pshton n'2012-ten.

2. Cka Hajn Per Mengjes Kojshit e Halilit ???
-Dajak

3. 1 njeri niher ka endrru qe u bo Halil..aj njeri tash njihet me emrin Chuck Norris.

4. Halil Budakova i pari ka mar infuzion me qaj rusi.

5. Halili ja ka shkurtu rrenes komt..

6. Halili ja ka ndalu Kaltrina Selimit me e knu kangen: Une gjithmone fitoj !

7. Kurr merr Halili kredi, bankat i pagujne interes Halilit.

8. Kur ka shkel per here te 1 Halili ne Shqiperi ka vdek Enver Hoxha .

9. Halil Budakova shkone ne Brezovice me ski-lift vetin.

10. Te gjithe per Halilin dhe Halili per te gjithe.

11. Halil Budakova e hjek mjekrren me pincet.

12. Halil Budakova kur te don e fut Kosoven ne OKB, pa e vet hiq Keshillin e Sigurimit.

13. "Punen e sodit mos e le per neser" A halili punen e sodit e len per dje.

14. Jeta i ka 5 elemente - Uji - Zjarri - Ajri - Toka edhe Halili

15. Halil Budakova i man sekrete kompjuterit.

16. Halilit me ja shti gishtin nVesh nuk xiglohet.

17. Halili e pin tekillen n'krigell.

18. Pse tash neper filma pe rrehin Bruce Leen!!!Se tash Halili o regjisor.

19. Kur ka pas Halili PC su kon i shpikun Kompjuteri.

20. Halili kur te priton me ja ba at punen grus te vete i thirr kojshit edhe ata skan qare pa ja ba.

Read more: http://www.halili.info/2011/02/halil-budakova-i.html#ixzz1DRp20DYL
 
     09 02 2011 (09:14)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Nje i burgosur po e pye tjetrin,"Per qka t`kan pru k`tu"? "Kurgja, gjykatesi po thot qe edhe Shteti paska prodhu disa monedha sikur t`mijat" !!
 
     26 10 2010 (12:25)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Sa kushton qethja e flokeve"? "10 euro". "E sa kushton rroja"? "5 euro" ..."Ma rruj koken, pra"
 
     26 10 2010 (12:17)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Nje djale dhe nje vajze ne dhomen e gjumit. Vajza po punon me goje e me gjuhe te vendi. Djali shijon momentet ne ekstaze. Nderkohe vajzes filloi t'i vinte pak si i hidhur dhe i thote djalit : a mund ta bej pak me mjalte se po merr nje shije te hidhur.
Djali i nxehur dhe pa ekstaze: Shko moj idiote. Po te jete puna per ta be me mjalte e marr vete ne goje une!!
 
     26 10 2010 (12:03)
Pages     Key     6 Page 1  2   3   4   5   6  Total:57 post