logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
4 Page 1  2   3   4  Total:34 post
-ARDI- HOME FORUMS Shoqeria shqiptare! Demostratat ne tirane
Demostratat ne tirane - 04 02 2011 - 19:43
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
nsatome shkofshin te gjithe keto mafioz. kerkojme pavaresine e istitucioneve. nsatome shkofshit dhe ju kungulla qe i shkoni mbrapa ketyre derrave
 
     04 02 2011 (19:43)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
1 SHK 2011
Te dashur lexues,Ne mbrojtje te transparences dhe demokracise, e ndjejme per detyre te zbardhim

tabulatet e bisedave te 21 janarit, duke u paraprire personaliteteve te shquara

qe do raportojne ne komisionin hetimor parlamentarVini Re: ne keto regjistrime sqarohet mes te tjerat dhe ceshtja e pucit.-----------T-a-b-u-l-a-t-et-------------


From: Edi RamaTo: Taulant Balla

Message: Ku jeFrom: Taulant Balla

To: Edi Rama

Message: po mbledh lule prapa piramides

From: Edi Rama

To: Taulant Balla

Message: Hajde te kafja

From: Taulant Balla

To: Edi Rama

Message: te sjell ca gure?

From: Sali Berisha

To: Lulzim Basha

Message: Ca po ndodh

From: Lulzim Basha

To: Sali Berisha

Message: Nuk e di

From: Shefi policise 1

To: Shefi i policise 2

Message: Na mbyten me gure

From: Ndermarrja e Gjelberimit1

To: Ora News

Message: e dogjen palmen. Puc!

From: Zjarrfikesja

To: Shefi i policise1

Message: Te hap zjarr?

From: Shefi i policise 1

To: Zjarrfikesja

Message: Cfare zjarri do hapesh mor idiot. Hap zorren!

From: Erion Veliaj

To: Edi Rama

Message: U lagem mer lal

From: Nard Ndoka

To: Nard Ndoka

Message: nardnoka

From: Andi Bushati

To: Mero Baze

Message: e shef pocin e kuq te dritarja e Kryeministrit? Me bast qe i bie

From: Mero Baze

To: Andi Bushati

Message: Me cfare do ti biesh, me ate me xham apo me ate pa xham?

From: Ora News

To: Ndermarrja e Gjelberimit1

Message: puc puc

From: Silvio Berlusconi

To: Sali Berisha

Message: carissimo! tutto bene?

From: Sali Berisha

To: Silvio Berlusconi

Message: mi hanno scoppiato la labbra

From: Bamir Topi

To: Unknown number

Message: sa eshte arsenali me gallatasarajin

From: Unknown number

To: Bamir Topi

Message: Dy me zero. vetem se ka dhune ne stadium. Mos anulohet ndeshja.

From: Bamir Topi

To: Unknown number

Message: Cfare dhune ore! Dhune eshte ajo? Ver dy per Arsenalin!

From: Erion Veliaj

To: Spartak Ngjela

Message: lali ke nje cader

From: Spartak Ngjela

To: Erion Veliaj

Message: sikur 13 mije te kisha, asnje s'do te te jepja

From: Edi Rama

To: Taulant Balla

Message: do vish te kafja apo jo se s'kam lek me vete. me flliqe me fidelin.

From: Taulant Balla

To: Edi Rama

Message: per dy makiato s'e ben veten fideli

From: Sinan Hoxha

To: Seldi

Message: Ku ma ke lon celsin e Benzit?

From: Sali Berisha

To: Lulzim Basha

Message: Kush ma theu pocin e kuq qe kam ne zyre?!

From: Andi Bushati

To: Mero Baze

Message: e shef pra...cfare nishani!!!

From: Ndermarrja e Gjelberimit1

To: Ora News

Message: Puc zemer
 
     03 02 2011 (14:56)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Lexoni mesazhet qe jan shkembyer diten e pucit ne shqiperi 21-01-2011


From: Ina Rama
To: Mami
Message: ua mami


From: Mami
To: Ina Rama
Message: cfare ka ndodhur te keqen mami


From: Ina Rama
To: Mami
Message: u be nami mi mami


From: Mami
To: Ina Rama
Message: me dergo nje rimbushje karte se mu mbarua


From: Ina Rama
To: Alexander Arvisu
Message: could u pls send a credit to no. 068XX XX XXX


From: Alexander Arvisu
To: Ina Rama
Message: Yes Madam


From: Mami
To: Alexander Arvisu
Message: Naqo, ti je? Rrofsh!!!


From: Ina Rama
To: Blendi Fevziu
Message: blendi ca po jep TV Klan, protestat e '98-tes?


From: Blendi Fevziu
To: Ina Rama
Message: jo, jemi live. ky eshte puc!

From: Ina Rama
To: Blendi Fevziu
Message: urime per emisionin. puc puc


From: Edi Rama
To: Ina Rama
Message: e mi dreq na kan dal llafe ne te dyve


From: Ina Rama
To: Mami
Message: o ma, shif ca me shkruan ky


From: Mami
To: Edi Rama
Message: mos ma ngacmo gocen


From: Alexander Arvisu
To: Edi Rama
Message: don't mess with my girl


From: Edi Rama
To: Multiple recipients: Ina Rama, Nard Ndoka, Mami, International Community
Message: I don't want to mess with u. I want to marry u.


From: Mami
To: Edi Rama
Message: si s'te vjen turp. sapo u martove o derezi!


From: Nard Ndoka
To: Nard Ndoka
Message: nardn oka


From: Luan Rama
To: Multiple recipients: Ina Rama, Edi Rama
Message: u trashegofshi


From: Ina Rama, Edi Rama
To: Luan Rama
Message: u befsh lemsh


From: Sali Berisha
To: Ina Rama
Message: silvia konti, mos m'bej puc!


From: Ina Rama
To: Sali Berisha
Message: e kush ta ben puc ty...iiii, se je edhe burre plak!


From: Parukjerja
To: Ina Rama
Message: Ina jam merzitur me ty. Te Vjollca shkove te krihesh ?

From: Bamir Topi
To: Ina Rama
Message: Ina, ke ndermend ta mbrosh rendin kushtetues?


From: Administratori
To: Ina Rama
Message: leket e shkalles


From: Erion Brace
To: Ina Rama
Message: shihemi ne Prokurori


From: Dick Marty
To: Ina Rama
Message: me gjej organet se e ke punen keq


From: Ina Rama
To: Mami
Message: s'e di c'kan me mua kta sot!
 
     03 02 2011 (14:55)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Lexoni mesazhet qe jan shkembyer diten e pucit ne shqiperi 21-01-2011!
From: Edi Rama

To: Taulant Balla

Message: Me bli i antene te tregu cam, se sma kap mire protesten ketu lart nga kullaFrom: Taulant Balla

To: Edi Rama

Message: te blej dhe nje pale tanga?From: Edi Rama

To: Taulant Balla

Message: Me ate sektor meret Dashi.From: Bamir Topi

To: Unknown number

Message: Je bo gati per sot shpirt? Apo skam henger nje pace me pilaf jam ndez i gjithiFrom: Unknown number

To: Bamir Topi

Message: Gati jam. Iku Teuta? Ma hap pak deren e pasme te presidencesFrom: Sinan Hoxha

To: Seldi

Message: Sa seksi ato protestusit aty ne sheshFrom: Seldi

To: Sinan Hoxha

Message: Adrenalinaaaa, AdrenalinaaaaFrom: Domenika

To: Seldi, Sinan Hoxha

Message: O goca do dalim per shopping?From: Nard Ndoka

To: Nard Ndoka

Message: Sa saldim te mire paska ai audi qe po digjet. Ehh cme ke mare malli per axhustimet.From: Spartak Ngjela

To: Prec Zogaj

Message: Do mar kalin dhe me shpate ne dore do caj deren e kryeministrise, se une zoteri eci me parime anglo sanksone, jam mbreti ArturrrrrrrrrFrom: Prec Zogaj

To: Edi Rama

Message: I dashur Edi. Mire qe e kam bere faqen b*the me te gjithe duke u zene per ty, po sme ke dhene as pagen mujoreFrom: Edi Rama

To: Prec Zogaj

Message: Ska bir k*rve te me kerkoje leket e veta ne xhepat e mi. Bej shaka Prec. Dil poshte dritares te hedh i 3 mije eurosh. Me le pa leke kafeje sot

 
     03 02 2011 (14:52)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Gjeni 3 ndryshimet! 
     03 02 2011 (13:48)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Dr.RONI ka thene me pare:
-ARDI- ka thene me pare:
Ky duhet vrare-ARDI--17|Data:30 01 2011 -23:45|post:34620|


Po pastaj...cila eshte alternativa?
Dr.RONI-2|Data:31 01 2011 -00:52|post:34621|

Nje njeri qe sben hajr per 20 vjet mendon se do beje ne te ardhmen?
Te provojme nje tjeter te pa provuar,ketij ja kemi pire lengun qe ne ""92

 
     31 01 2011 (11:06)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
-ARDI- ka thene me pare:
Ky duhet vrare-ARDI--17|Data:30 01 2011 -23:45|post:34620|


Po pastaj...cila eshte alternativa?
 
     31 01 2011 (00:52)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Ky duhet vrare


 
     30 01 2011 (23:45)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
User-0126140438 ka thene me pare:
Protestojne...vriten...bertasin...me se fundi puthen e bashkohen per nje rroge te qelbet prej 100 mije lek

Vete i votojne e vete vriten

DHE te jeni te sigurt qe prape keto 2 qeveri do dalin ne krye

HMMM ...nuk ndryshojme ne jo...duam akoma shume shekuj te shohim te miren e vetvetes
...biles ne jemi te keqijt e vetes dhe te miret e botes

..ME erdhi keq per ate fierakun qe la 2 kalamoj...demostrata shpejt do harrohet...gjonat do qetesohen...qeferite prape do lejlatisin popullin...mjere ata qe iken e mjere ata qe e kane trunin per sherr

Pra ose SALA Oose edi...hahha qesharake
..do dale edi pas pak e do betohet se do jape kete e ate...dhe ne motrat,vellezerit nonat e baballaret tone do e votojme...hahahah qesharake e

Ne te vertete grindemi me vetveten se vete ja bejme gropen vetes

Pershendetje te gjitheve!
User-0126140438-20110126140438|Data:26 01 2011 -14:15|post:34494|


apsolutisht dakord me ty lal,jemi ne qe i bejme politikanet si te terbuar.kur ato e gjejne kete mundesi pse mos ta bejne
Per sa kohe ne do sillemi sikur jemi sjelur qe 20 vjet politika jone kurre sdo ndryshoje

 
     26 01 2011 (20:47)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
Savina ka thene me pare:
niko...alexin ne athin kush e vrau meqe e ditkan mir detyren kta?
Savina-1022|Data:26 01 2011 -12:55|post:34490|Aleksi nuk u vra ne proteste! U vra nga disa police qe ishin duke patrulluar rrugeve te Athines. Nuk kishte lidhje me asnje proteste djali, por me pas vrasja e tij u be "shkak" per shperthimin e protestave.


 
     26 01 2011 (17:23)
Pages     Key     4 Page 1  2   3   4  Total:34 post