logo meemira.com
njoftime pune

     

 
46 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  Total:452 post
-ARDI- HOME FORUMS Pershendetje - urime - perqafime - puthje Nje perqafim per.........
Nje perqafim per......... - 14 03 2016 - 11:18
  shasivar ahmeti

shasivar ahmeti


Register: 14 03 2016
From:
Points: 2
Per dy djemt e mi dionin elionin qe i du shum[img][/img]
 
     14 03 2016 (11:18)
  emi emmy

emi emmy


Register: 08 12 2012
From:
Points: 10
per dike e din vet ai
 
     28 07 2015 (22:38)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Per Tom kaqolin ne qofte se eshte gjalle akoma
 
     22 02 2015 (15:54)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
huaneta ka thene me pare:
Nje superrrrrrrrrrrrrr perqafim per Pridushen motrushen se me ka mar malli ta shof on hihihiiih sa shumeeeee
huaneta-668|Data:09 05 2011 -20:58|post:37689|


Nje superrrrrrrrrrrrrr perqafim edhe per ty Huan motra ime se me kish marre malli shume.
Shume puthje dhe perqafime per ty ylleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Ps//Sot ky neti im eshte shum i ngadalte,dua nje ore te dergoj nje positm
 
     09 05 2011 (21:03)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Nje superrrrrrrrrrrrrr perqafim per Pridushen motrushen se me ka mar malli ta shof on hihihiiih sa shumeeeee
 
     09 05 2011 (20:58)
  BRoNx

BRoNx


Register: 05 02 2010
From: Greece
Points: 657
Morena
Ester
nga nje hug per ju te dyja
 
     07 05 2011 (23:59)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
huaneta ka thene me pare:
Arddddddddddd huggg


huaneta-668|Data:07 05 2011 -19:58|post:37678|


 
     07 05 2011 (20:06)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Arddddddddddd huggg

 
     07 05 2011 (19:58)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
lolin
 
     18 02 2011 (08:44)
  BRoNx

BRoNx


Register: 05 02 2010
From: Greece
Points: 657
per Ty Neta dhe per Pride
 
     16 02 2011 (14:51)
Pages     Key     46 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  Total:452 post