logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:11 post
-ARDI- HOME FORUMS Trupi dhe shendeti Trupi juaj.
Trupi juaj. - 28 03 2010 - 11:07
  -ARDI-Profili per: -ARDI-    

Foto Albumi -ARDI-   

Miqte e -ARDI-  

Forumi juaj -ARDI-   

Njerezit mundohen qe te ken trup sa me te bukur dhe per te arrit kete gje disa shkojne edhe ne extrem
Beni ju te pamunduren qe te keni nje trup sa me te bukur?
keni kujdes per ushqimet qe hani qe trupi juaj tejet sa me ne forme?
Cilat jane ato gjera qe beni qe te keni nje trup sa me te bukur dhe keni menduar ndonjehere qe te beni ndonje gje ekstreme per te pas nje trup sa me te bukur?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
gagahahahahahahahaha;););););););););) harrakate cdo gje behet me prov te shohim se kush e le njeri tjetrin mbrapa pastaj ste thash un qe ske shoqe ti ;);););););););)
 
     28 03 2010 (16:29)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
;);););) po re mbaj trupin ne forem une re e kam pak larg po sk gje hallall pastaj ty ste marr me vete une se kam shoqet e mia e per te miren tende se te leme mbrapa shume ne ty ;););)
 
     28 03 2010 (16:28)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
sweettttt paske qef te besh vrap nemengjes te kodrate liqenit kur t ejesh gati me thuaj ;););););););););););););););):):):):):):)
 
     28 03 2010 (15:51)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
ec aty plasi trupi dhe shendeti un skam nevoj per vrap mengjes ;);););););););););)
 
     28 03 2010 (13:09)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:9327 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (12:52:55) |
e mi dreq se me bere merak

ej tani qe fillon behari si thua per vrap ne mengjes mi je ok me kete ja kepusim vrapit ;);););)
 
     28 03 2010 (13:06)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:9327 | Forum id:143 | Data:[b]Mar Sun 28 03 2010 (12:52:55
per te mbajt trupin me forme haj ca du si du vetem e haj me orar nuk ka asgje pervec se te hash ushqimin me orar edhe te levizesh normal pastaj palestra e gjimastika eshte per te pas nje trup te bukur.palester bej 4 muajit e veres per te qen pak me ne forme nga ana trupore se ka te bej sh se o stina plazhit se jan ca te fiksum fare bejn palester upupupupp.
 
     28 03 2010 (13:03)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: [b]SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:9326 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (12:35:48) |
Jo moj goce se nuk kam probleme,e kam metabolizmin e trupit ok.
Ashtu sic e pije edhe e nxjerr mos me qaj hallin mua ti;);)[/b]
 
     28 03 2010 (12:52)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:9324 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (12:30:23) |
avash se mos te mbajne mushkrit uje ty me gjithe ato uje qe pi ;););)
 
     28 03 2010 (12:35)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Nuk bej asgje ekstreme per te mbajtur trupin time ne forem,jam ok.
Sa per ushqimin po kujdesem,eleminoj yndyren ne menyre kategorike,
perdor shume lengje,gjate dites konsumoj 3kg.lengje frutash edhe uje.
Merrem shume me fiskulture.
 
     28 03 2010 (12:30)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
nuk bej asgje extreme per te mbajtur trupin ne forme si psh kto dietat e shume perhapura kohet e fundit ...
thjesht bej kujdes ne te ngren nuk eshte se le mangut noi gje ha cdo gjo por as te fryhem ....merrem vetem me gjimnastike shtepiake dhe ku ka gjimnastike dhe palester me te mire se puna ....

p.s para dy javesh qe isha ne shqiperi fatkeqesisht u semure kusherira e burrit e shtrum ne tr dhe ne dhome me te pikerisht ishte nje vajze 30 vjecare qe ishte e fixume me kto dietat dhe kiste kalu ne nje faze anoksie te rende qe nga nje 30 vjecare ishte bo ne nje femije 3 vjecar....kto per mua jan gjera extreme per te qen sa me elegant ne fizik....
 
     28 03 2010 (11:24)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:11 post