logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:15 post
-ARDI- HOME FORUMS Trupi dhe shendeti Operimet plastike
Operimet plastike - 28 03 2010 - 11:11
  -ARDI-Profili per: -ARDI-    

Foto Albumi -ARDI-   

Miqte e -ARDI-  

Forumi juaj -ARDI-   

Edhe ne shqiperi si ne te gjithe boten kane filluar operimet plastike.Njeshoqe imja beri hunden operim.dikush tjeter ben gjoksin e tjetri ben operime per heqje rrudhash
Cfare mendimi keni ju per operimet plastike?
Do deshironit te beni ndonje operim plastik?
Deri ne ca pike do shkonit duke bere operime plastike qe te keni nje trup sa me te bukur?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
sweett e shof qe e paske me qef te modh operacjonin plastik beje po mos e behesh pishman mbas nje ore ;););););););););)
 
     28 03 2010 (15:49)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: ANGEL BOY | User id:242 | Nr: post:9346 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (13:18:24) |
o lal une ne nje te ardhme skam pse bej operacion plastik nese seshte nevoja , e une pas lindjes them per ate pjese ,,
pastaj nese dikush nuk ndihet reaht me veten e tij pse mos ta bej ska asgje te keqe
 
     28 03 2010 (13:21)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:9339 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (13:14:13)
amon ka gje nga operacionet plastike qe nuk duan te bejn femrat se duan te bien ne sy...... pastaj gjoksi ke femrat mund te mbahet ne forme pa operacione plastike po kjo zakonisht ndodh pas lindjes se femijes ose kur qe te fillim ka pas zhvillim te pakat te gjoksit po nuk jam prap ke operacioni plastik!!
 
     28 03 2010 (13:18)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
aman se nuk po flasim te bejme tere trupin operim
se spo themi te ngjajme si klloun jo po per nje pjes te trupit e pjesa me delikate tek femra eshte gjoksi te gjithe ebejne kete pas nje kohe te caktuar gjithmone nese eshte nevoja
 
     28 03 2010 (13:14)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
bohhhhhhhhh sa posht bij`n personat qe bej`n opracjone plastike ;);););););););););););););););););) gjeja me e cpifur
 
     28 03 2010 (13:11)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:9330 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (13:01:36) |
tani un jam dakord kur nje pjes e trupit duhet rreg pse jo po te binte ne sy per keq pse mos te bi ne sy per mir kur jan mundesit per ty rreg dhe te ngjash me bukur kur eshtee nevojshme po kur nuk eshte pse duhet ta besh kan edhe ato gjera efektet anesore une psh jam qeros te vetmin difekt qe kam se me tjerat jam ok me veten mi ka dhon zoti modh hohoh qe kshu une jam dak per operacionet plastike kur duhen..edhe sa per kalimin e moshes ai/ajo qe eshte simpatike ne mosh te re do jet edhe me kalimin e moshes ne cfar do lloj situate cdoi ndryshim kalezet me moshen qe ke rrudhat,lindja ke femrat,mosha si ke meshkujt e ke femrate etj...!!!
 
     28 03 2010 (13:09)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:9316 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (11:54:05) |
Po normal qe e di se ça do jete me vone se po jetojme e shofin si njeriu shnderrohet dhe me pelqejne kto ndryshime me shume se"rregullimet " nepermjet mjeksise "moderne"dhe kemngul qe sjame dakort ne operacionet plastike si do te jete ndryshimi i trupit ose ftyres ne vitet e ardhshme.
 
     28 03 2010 (13:01)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Deri tani nuk kam proleme,qe te bej nderhyrje kirurgjikale(operacion plasitk)
Dhe se besoj qe do kem.


Por nuk jam kunder operacioneve plastike.
Do me pelqente nje bukuri e perhershme.Jo se jam kunder rrudhave,por itrembem atyre.
 
     28 03 2010 (12:18)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:9302 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (11:26:15) |
DIVINE TANI SKEMI NEVOJE PER GJERA TE TILLA PO AMA ME VONE KEMI PARE E DEGJUAR SHUME PER FEMRAT KUR LINDIN CFARE NDODH EDHE PSE KJO VARET NGA FORMIMI I TRUPI TE TYRE, NESE TI NE NJE DITE NE TE ARDHEM DO ISHE NJE NGA ATO FEMRA NUK DO TA MENDOJE NJE GJE TE TILLE PER OPERACIONIN


SE UNE PRANDAJ THASHE QE JAM DAKORT NE NJE TE ARDHME SEPSE KAM PARE FEMRA PAS LINDJES SI JANE E CFARE THOJNE E SME PELQEN TE JEM E TILLE E KUR KAM MUNDESINE PSE MOS TA BEJ
TE JEMI REALIST TANI DO TE PELQENTE NJE GJOKS I VARUR
 
     28 03 2010 (11:54)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:9302 | Forum id:143 | Data:Mar Sun 28 03 2010 (11:26:15) |


mendim me te sakt dhe me te qarte se ky ska
 
     28 03 2010 (11:36)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:15 post