logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:29 post
-ARDI- HOME FORUMS Trupi dhe shendeti Tangat te demshme per shendetin.
Tangat te demshme per shendetin. - 28 10 2010 - 10:21
  -ARDI-Profili per: -ARDI-    

Foto Albumi -ARDI-   

Miqte e -ARDI-  

Forumi juaj -ARDI-   

po lexoja te forumi vjeter dhe me kapi syri kete teme te hapur nga nje shoqe e imja edhe mendova qe pse jo ta sjell edhe ketu.


Thone se tangat ndryshe " breket sexy " sjellin rrezik per infeksione vaginale,hemoroide,demtim te lekures per rreth anusit etj.
Flitet qe do fillohet fushate kunder perdorimit te tangave sic po behet per duhanin psh.qe jane te demshme per shendetin.
Ju cfare mendimi keni rreth tyre?
Do vazhdoni ti vishni me te njejtin ritem apo do ta rralloni perdorimin e tyre?

thone " se nuk jan shum komfortabel , femrat i perdorin vetem me ndez partnerin ose per tu duk icik ... i mbajne tere kohes per hir te "modes" ...
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Bardhyli ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Quote to: Cucciolo89 | User id:29 | Nr: post:15667 | Forum id:143 | Data:May Tue 18 05 2010 (11:13:19) |
hahahahha pyetje me spec por duhet te jesh femer te kuptosh se c ka veshur ajo modelet e te brendshmeve jane te shumllojta
jana-152|Data:18 05 2010 -11:15|post:15668|


SE do gjeja kete tem tek trupi dhe shendeti se kisha prit,ndoshat do hite ma shum te tema trupi dhe erotika sepse tangat me duket mu qe femnat i veshin per mu duk ma sexi ,se sa te rahatshme jan ato ...mund te pergjgjen ata qe i veshin...sa sexi jan ....mvaret te forma e trupit...metet tem iterresante me shum pergjigje mendoj se din gjinija femrore...
Bardhyli-97|Data:27 10 2010 -21:02|post:29250|


Bardhi erotik shendet c, rendesi ka di te them qe tangat s, jane me as erotike as te shendetshme
 
     28 10 2010 (10:21)
  Bardhyli

Bardhyli


Register: 30 01 2010
From: Germany
Points: 0
jana ka thene me pare:
Quote to: Cucciolo89 | User id:29 | Nr: post:15667 | Forum id:143 | Data:May Tue 18 05 2010 (11:13:19) |
hahahahha pyetje me spec por duhet te jesh femer te kuptosh se c ka veshur ajo modelet e te brendshmeve jane te shumllojta
jana-152|Data:18 05 2010 -11:15|post:15668|


SE do gjeja kete tem tek trupi dhe shendeti se kisha prit,ndoshat do hite ma shum te tema trupi dhe erotika sepse tangat me duket mu qe femnat i veshin per mu duk ma sexi ,se sa te rahatshme jan ato ...mund te pergjgjen ata qe i veshin...sa sexi jan ....mvaret te forma e trupit...metet tem iterresante me shum pergjigje mendoj se din gjinija femrore...
 
     27 10 2010 (21:02)
  keli

keli


Register: 14 03 2010
From: Albania
Points: 12
ardo se di mo vllai po nuk arri ti perfytyroj keto femrat e sotme pa tanga fare goca kujdes rruani shendetin
 
     30 09 2010 (20:31)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Sa kujdeset ky per femrat hahahahahah
 
     15 09 2010 (18:13)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Quote to: jana | User id:152 | Nr: post:15668 | Forum id:143 | Data:May Tue 18 05 2010 (11:15:59) |
era pisllek me duket;);)
 
     30 05 2010 (12:07)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Quote to: Cucciolo89 | User id:29 | Nr: post:15667 | Forum id:143 | Data:May Tue 18 05 2010 (11:13:19) |
hahahahha pyetje me spec por duhet te jesh femer te kuptosh se c ka veshur ajo modelet e te brendshmeve jane te shumllojta
 
     18 05 2010 (11:15)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Quote to: jana | User id:152 | Nr: post:15664 | Forum id:143 | Data:May Tue 18 05 2010 (11:09:50) |
Po aty ke fotoja jana ca i bie te kesh veshur?
 
     18 05 2010 (11:13)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
cfare teme tanga;);)kjo s ka te beje me trupin e shendetin po me higjene;);)nejse une mendoj tangave u iku moda ishte njeher nje kohe qe preferosheshin sec preferoj une mbetet privat po jam kunder tangave:):):)
 
     18 05 2010 (11:09)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Po lexoja komentet e gocave dhe pash qe disa i kan qef e disa jo, eshte normale edhe disa mike te mia nuk mund ti mbajne vesh, thone qe e kan bezdi etj etj

Une kam goxha vite qe i vesh, dhe padyshim qe me bukur duket trupi kur ke Tanga sesa Brek te thjeshta, si pantollonat si fustanet rrin me bukur kur ke tanga, te rehatshme jam per mua dhe nuk me bezdisn, i mbaj vesh gati 100% te kohes.

Nuk besoj qe sjellin infeksione, te pakten mua nuk me ka ndodh nje gje e tille.
 
     18 05 2010 (00:14)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
Quote to: -ARDI- | User id:17 | Nr: post:13365 | Forum id:143 | Data:Apr Thu 29 04 2010 (17:53:07) |
Tem serjoze! Ajo qe don pastertin higjenike nuk i vesh te perdicme ajo qe se don le te shkoj ke xhaxhi doktor e te mar kuren e duhur,.un tangat i vlersij me 00
 
     29 04 2010 (18:52)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:29 post