logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:10 post
Dreams HOME FORUMS Shoqeria - fenomen i domosdoshem Social network - zhvillimi virtual.
Social network - zhvillimi virtual. - 23 01 2010 - 02:20
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:581 | Forum id:1 | Data:Feb Mon 01 02 2010 (15:24:42) |


Mund te vesh muzike dhe gjera qe do.
 
     05 02 2010 (12:23)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
ME DUKET E LEHTE PER TU PERDOR KY SITE ,, VECSE SPO KUPTOJ FILE AND DOCUMENTS
 
     01 02 2010 (15:24)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Hmmmm ca do diskutojme ketu???

Mua per vete me duket shum e leht dhe shum e bukur menyra e perdorimit te Site-it. mbase ka akoma per te mesuar dhe per te zbuluar.
Jam happy me kaq sa kam arrit ta kuptoj dje edhe sot
 
     31 01 2010 (23:17)
  KING_TR

KING_TR


Register: 05 03 2009
From: Greece
Points: 0
RONI ka thene me pare:
KING_TR ka thene me pare:
o rono kom 2 ore lale me kan dale syte venit po mazalla se spo e gjej me nderru foto profil me lale ndime po pate munci
Id post:33 Forum id:1 Data:1264384557 Userid:24


Pershendetje,
mos u bej merak,eshte normale qe faqen e re jo te gjithe dine ta perdorin.
Per te nderruar foton e profilit duhet te krijosh nje album tendin ,te karikosh nje foto ne album,pasi te karikohet foto te dalin opsionet nese e do ta vesh ne profil.

Ju lutem ndihmen kerkoheni tek forumi per ndihme.

ersa,une faqen prove kisha muaj qe e kisha nxjere pikerisht per te mesuar duart.Nejse do mundohem ta bej sa me te lehte me kalimin e kohes.

Respekt.

Id post:36 Forum id:1 Data:1264413137 Userid:2


flm shum :)
 
     25 01 2010 (15:21)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Nuk paska gjasa te manipuloj me avatar,me paska mbet kjo lulja kuqe si avatar per momentin.
 
     25 01 2010 (14:57)
  User085320

User085320
Nuk paska gjasa te manipuloj me avatar,me paska mbet kjo lulja kuqe si avatar per momentin.
 
     25 01 2010 (14:55)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
KING_TR ka thene me pare:
o rono kom 2 ore lale me kan dale syte venit po mazalla se spo e gjej me nderru foto profil me lale ndime po pate munci
Id post:33 Forum id:1 Data:1264384557 Userid:24


Pershendetje,
mos u bej merak,eshte normale qe faqen e re jo te gjithe dine ta perdorin.
Per te nderruar foton e profilit duhet te krijosh nje album tendin ,te karikosh nje foto ne album,pasi te karikohet foto te dalin opsionet nese e do ta vesh ne profil.

Ju lutem ndihmen kerkoheni tek forumi per ndihme.

ersa,une faqen prove kisha muaj qe e kisha nxjere pikerisht per te mesuar duart.Nejse do mundohem ta bej sa me te lehte me kalimin e kohes.

Respekt.
 
     25 01 2010 (10:52)
  KING_TR

KING_TR


Register: 05 03 2009
From: Greece
Points: 0
o rono kom 2 ore lale me kan dale syte venit po mazalla se spo e gjej me nderru foto profil me lale ndime po pate munci
 
     25 01 2010 (02:55)
  ersa

ersa


Register: 16 08 2007
From: Germany
Points: 30
heu bre ron sa e veshtir qenka
 
     24 01 2010 (13:52)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
cfare mund te diskutojm?

qe un po webin e ri...
 
     23 01 2010 (18:47)
Pages     Key     1 Page 1 Total:10 post