logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:22 post
Dreams HOME FORUMS Shoqeria - fenomen i domosdoshem Me mire te humbasesh te dashuren apo shoqerine?
Me mire te humbasesh te dashuren apo shoqerine? - 22 02 2011 - 22:57
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Nese do duhet te zgjidhni midis shoqerise apo te dashures...

Ke do zgjidhnit?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Nje shoqeri e mire,do e kuptonte rendesine e nje lidhjeje dhe te dashure qe vertet ka rendesi.
Kshu qe shoqeria shkon e vjen,dashuria vjen nje here ne jete...ajo e verteta e kam fjalen une !
 
     22 02 2011 (22:57)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
gigo ka thene me pare:
me thene te drejten, do i lija te dyja per ndonje zocke simpatike
gigo-86|Data:21 02 2011 -00:56|post:35987|


 
     22 02 2011 (20:45)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
me thene te drejten, do i lija te dyja per ndonje zocke simpatike
 
     21 02 2011 (00:56)
  User-1220115756

User-1220115756
Po edhe shoqeri mund te gjesh prap se nuk eshte e veshtir
 
     20 02 2011 (23:51)
  User-1220115756

User-1220115756
Un do zgjidhja dashurin se shoqerij sot ta ngul thiken pas shpine.
 
     20 02 2011 (23:43)
  User-1220115756

User-1220115756
Shoqerin me mir.
 
     20 02 2011 (23:40)
  User112146

User112146
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:13582 | Forum id:1 | Data:May Sat 01 05 2010 (09:31:29) |
divine vetem nqs dashuria vuloset me nje fejese ath eshte ok ose martese ne te kundert nqs dashuria do kete shume humbje ne tema te ndryshme normal do zgjidhja shoqerine puc
 
     01 05 2010 (09:41)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Quote to: User112146 | User id:20100427112146 | Nr: post:13578 | Forum id:1 | Data:May Sat 01 05 2010 (09:22:21) |


normal qe jo per te gjithe eshte njesoj sy po aman pytja eshte qe ke do zgjidhni dashurine apo shoqerine ?.........ti do lije dashurine per shoqerine?


 
     01 05 2010 (09:31)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: User112146 | User id:20100427112146 | Nr: post:13578 | Forum id:1 | Data:May Sat 01 05 2010 (09:22:21) |
ESHTE MESE NORMALE NESE VETEM NJERI NGA PARTNERET E SHIKON LIDHJEN NE MENYRE TE TILLE SY.POR QE ESHTE E VESHTIRE TE BESH NJE ZGJIDHJE KUR JE NE NJE LIDHJE ESHTE APO JO? SIDOMOS PER FEMRAT SEPSE MESHKUJT E NDOSHTA JO E KANE PERGJIGJEN E PYETJES GAATI PA U MENDUAR DHE HIC FARE PO TE NISEMI NGA AJO QE THE PAK ME POSHTE
 
     01 05 2010 (09:26)
  User112146

User112146
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:13569 | Forum id:1 | Data:May Sat 01 05 2010 (08:51:02) |
sweeit degjo.jo per te gjithe eshte njesoj normal por ka raste qe vetem nje ane e ciftit e shef seriozisht kete lidhje me qellim qe ti te zhgenjehesh shume shpejt e te kthehesh ne krahet e shoqerise;apo jo?jam syy sweeit me fal se pertoj te identifikohem gjithmone flasim ne pergjithesi
 
     01 05 2010 (09:22)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:22 post