logo meemira.com

     

 
21 Page  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14  15  16   17   18   19   20   21  Total:210 post
  User-0910105549

User-0910105549
edhe 100 vjec rico fat lumturi e shendet ne jeten tende.
 
     10 09 2010 (13:13)
  summer_spell

summer_spell


Register: 11 05 2008
From: Albania
Points: 69
Edhe 100 Ricco , Zoti t'i sjellte gjerat sa me mbare ne jete
 
     10 09 2010 (12:00)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Shi shi diten e dyte Bajram me Ditelinje Ky!!!

Urime Ricco, Zoti te plotesoft cdo deshire qe ti ke, dhe kjo dite qoft shum e lumtur ne mesin atyre qe do dhe te duan.
U befsh aq vjec sa te arrish te kesh nje vend shum te mire ne kete bote dhe ne boten tjeter.
 
     10 09 2010 (10:08)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Ricco-Kikiriko-Tamariko....urime ditelindjen inshalla dhe shume e shume tjera ,me gezime,lumturi,dhe me shendet ne jeten tonde.
.......Ne festat e veçanta urohen njerezit e veçant ,urimet me te mira u shkojn me te mireve kshu qe vllakço im....Happy Birthday
 
     10 09 2010 (10:05)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Urime urime urime
 
     06 09 2010 (14:39)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
Mice ka thene me pare:
Mice ka thene me pare:

Dua te uroj nji njeri shum te vecant per ne ,,njeriun me karizmatik te chatit dhe te forumit qe ai esht Konti ,,,,


Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili

Mice-533|Data:15 06 2010 -17:54|post:20611|


edhe njiher per ty shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mice-533|Data:05 09 2010 -21:01|post:24255|


wow...... mos beje te qeras me birra nashti ( po fatekeqesiht do i pi vete ) sh sh sh Flm per urimin si i thone plakat ne kok tende moj bije marc na i djal pasanik dhe te shemtuar se komshia xhano te bene gjemben ... spo gjete dote fjalen ketu ne tastier per te thene qe te kam shum xhan ......!!

Do te thosha dicka tjeter por harrova e mbylla postimin !!


 
     05 09 2010 (21:09)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Mice ka thene me pare:

Dua te uroj nji njeri shum te vecant per ne ,,njeriun me karizmatik te chatit dhe te forumit qe ai esht Konti ,,,,


Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate.
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter.
Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dha e bukur si Trendafili

Mice-533|Data:15 06 2010 -17:54|post:20611|


edhe njiher per ty shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm
 
     05 09 2010 (21:01)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
edhe 100 vjec Oltushe fat e lumturi ne cdo hap te jetes tende
 
     26 07 2010 (06:41)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Urime ditelindjen Oltushe

Engjellushe urime ditelindjen ishalla dhe 100 tjera.
Noshta fjelt jane t'pakta per te dhen urimet e shumta
dhe me te sinqerta qe mund ti posedoj ne zemeren time.
Uroj qe se pari shendeti,lumturia dhe dashuria te
mbizotrojn ne jeten tonde.
Se beson se sa mall kam per ty ......Tkam shume xhan,
uroj t'jesh mire urime dhe nje here ditelindjen motra
ime virtuale por reale ne zemeren time.
 
     25 07 2010 (20:05)
  User110236

User110236
Quote to: stresi | User id:3131 | Nr: post:14815 | Forum id:126 | Data:May Wed 12 05 2010 (20:50:07) |
;););)shE SHE dASHKE MDE TI,,,,,,,, KEN MODE KALAMUNE E CHATITE DHE PRAPA DHELPARTE QE DINE TA MBULONJE MIRE KALAMAUN EVET SHE SHE :)
 
     23 06 2010 (07:32)
Pages     Key     21 Page  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14  15  16   17   18   19   20   21  Total:210 post