logo meemira.com

     

 
21 Page  1   2   3   4   5   6  7  8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  Total:210 post
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3835
Dr.RONI ka thene me pare:
Urime Ardit dhe nga ana ime.Edhe 100 vite te tjera.

Lumturi ne familje,sukses dhe shendet.
Dr.RONI-2|Data:29 11 2010 -14:01|post:31463|


Rrofsh rono...........flm per urimin
 
     29 11 2010 (19:12)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3835
Evis ka thene me pare:
Ardi Urime?
,Urime Ditelindja. Uroj qe te kesh shum Fat kudo ne Jete,dhe Lumturi ne Dashuri!Evis-4608|Data:29 11 2010 -15:19|post:31468|Flm viso ,,,,,ne dasem..........
 
     29 11 2010 (19:11)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3835
PRIDE ka thene me pare:
Shume urime per ditelindjen ARDI!Edhe sa te doje e bardha zemer.
Shendet,lumturi ne familje dhe urimi qe me pelqen me shume
sa me shume leke.
Ja kalofsh sa me mire me familjen tende.Meqenese ky urim nuk shkon thate,
nje shampanje virtuale.


Gezuar pra!
PRIDE-56|Data:29 11 2010 -17:21|post:31473|


Flm per urimin pride
 
     29 11 2010 (19:10)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3835
Mice ka thene me pare:


Sa qirinj mbi torte?sa vite kur e kthen koken pas?mbi te gjitha sa emocione ne zemer?me siguri shum...po jo aq sa ato qe jane duke ardhur.urimet me te perzemerta..qofte ditelindja me e bukur e nje vit plot me surpriza e m ndjenja............
Mice-533|Data:29 11 2010 -17:33|post:31478|


Flm kiss
 
     29 11 2010 (19:09)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3835
SoLe ka thene me pare:
Shum urime per tyyyy
shum urime per tyyyy
shum urime per Ardinnnnnnnn
shum urime per tyyy*GEZUAR DITLINDJEN ARD...UROJ TE JESH GJITHMON I LUMTUR......U BEFSH 100 VJEC!!!*SoLe -55|Data:29 11 2010 -00:14|post:31458|Waw sa e bukurrrrrrrrrrr ........flm sole Puc fort

 
     29 11 2010 (19:09)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998

Sa qirinj mbi torte?sa vite kur e kthen koken pas?mbi te gjitha sa emocione ne zemer?me siguri shum...po jo aq sa ato qe jane duke ardhur.urimet me te perzemerta..qofte ditelindja me e bukur e nje vit plot me surpriza e m ndjenja............
 
     29 11 2010 (17:33)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Shume urime per ditelindjen ARDI!Edhe sa te doje e bardha zemer.
Shendet,lumturi ne familje dhe urimi qe me pelqen me shume
sa me shume leke.
Ja kalofsh sa me mire me familjen tende.Meqenese ky urim nuk shkon thate,
nje shampanje virtuale.
Gezuar pra!
 
     29 11 2010 (17:21)
  Evis

Evis


Register: 29 07 2010
From:
Points: 89
Ardi Urime?
,Urime Ditelindja. Uroj qe te kesh shum Fat kudo ne Jete,dhe Lumturi ne Dashuri!

 
     29 11 2010 (15:19)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
edhe 100 vjec Ard lumturi e shendet pac gjithmon ne jet e familjen tende
 
     29 11 2010 (15:08)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1559
Urime Ardit dhe nga ana ime.Edhe 100 vite te tjera.

Lumturi ne familje,sukses dhe shendet.
 
     29 11 2010 (14:01)
Pages     Key     21 Page  1   2   3   4   5   6  7  8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  Total:210 post