logo meemira.com

     

 
22 Page  1   2   3   4   5   6   7   8  9  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  Total:211 post
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Ester ka thene me pare:
divine ne te tilla raste thuhet faleminderit
dhe ne te mira ta shperblefsha .,.per plakjen keto jane ligjet e natyres
sot un neser ti e keshtu me radhe gjithsesi flm edhti
por jo 400 aty ke 70 se sdum te na marin kalamojt naper kome

pride shakaja eshte gjysma e vertetes dhe ty te doli e drejte.,,.,
kiss divine kisss pride
Ester-294|Data:21 11 2010 -19:02|post:30890|


Po he moj Ester ke pare ti qenka fjale me vend ajo
 
     21 11 2010 (19:04)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
divine ne te tilla raste thuhet faleminderit
dhe ne te mira ta shperblefsha .,.per plakjen keto jane ligjet e natyres
sot un neser ti e keshtu me radhe gjithsesi flm edhti
por jo 400 aty ke 70 se sdum te na marin kalamojt naper kome

pride shakaja eshte gjysma e vertetes dhe ty te doli e drejte.,,.,
kiss divine kisss pride
 
     21 11 2010 (19:02)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
qyqja une qaj 1 muaj perpara nga hidherimi se me iku dhe nje vit ester qeka ne qef se u plak dhe nje vit

hajt pra dhe 400 vite te tjera ester
 
     21 11 2010 (18:22)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Ajd pra per shume vjet gezur
 
     21 11 2010 (18:18)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
hahahhaha o pride un nuk ja fus asnjeher kote me edhe nese ja fus kot ajo del plot keshtu qe nuk rrej asnjehere.

i uroj gezuar vitin e ri te gjitheve.
 
     21 11 2010 (18:15)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Ester ka thene me pare:
pride vip shum faleminderit.,.,.,.,
Ester-294|Data:21 11 2010 -14:39|post:30793|


O Ester!
Pse mi vertete kishe ditelindjen ti?
Un kujtova se ish shaka e V.I.P kjo
 
     21 11 2010 (18:14)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
pride vip shum faleminderit.,.,.,.,
 
     21 11 2010 (14:39)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
KurESTERESHTENEQEFKADITELINDJE
EDHE300VJECNGAUNE
NUKPOSHKRUAJDOTMEHAPESIREUMESOVATESHKRUAJPAHAPESIRE
NUKPOMENDAHEMSHKRONJATMEJANENGJITUR
 
     20 11 2010 (19:39)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
U bofsh 200 vjec Ester meqenese qenke ne qef.
 
     20 11 2010 (19:34)