logo meemira.com
njoftime pune

     

 
22 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22  Total:212 post
Dreams HOME FORUMS Mesazhe Urimi Mesazhe urimi per Ditelindje!
Mesazhe urimi per Ditelindje! - 14 03 2016 - 11:11
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Kjo teme ka si qellim permbledhjen e mesazheve me te bukura per ditelindjen e nje familjari.

Cili do ishte mesazhi me i bukur qe do dergonit?

Disa urime i gjeni ketu http://www.webalbania.com/Jokes.html
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  shasivar ahmeti

shasivar ahmeti


Register: 14 03 2016
From:
Points: 2
Nje pellumb i mar te dera jote troke ne krahet e ti ka nje porosi urime ditlindja ty moter
 
     14 03 2016 (11:11)
  emaaa

emaaa


Register: 01 08 2015
From:
Points: 0
 
     02 08 2015 (17:59)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Mesazhe per vitin e ri


Nje ylle ne qiell,sa bukur shendrit,
kjo hene e bukur po na fal kete drite,
qielli i kalter dic'ka te tregon,
se ke nje shoqe qe asnjeher s'te haron,
Me dashuri vitin e ri ta urron.


Shpresat dhe qellimet i lidhin brigjet e jetes,
kurse festat i memorohen kujteses sime,
dhe me bejne mua t'i kujtoj ata qe i dua,
Fate,lumturi,shendet d'uke uu deshiruar.

Sote nje varge deshirash me kaploj,
por nje e vecoj,
krah te kem te fluturoj,
atje ku je ti te ndaloj,
vitin e ri te u'a urroj...


urime te tjera http://www.meemira.com/2/community-show/126/2101/Mesazhe-urimi-per-vitin-e-ri.html
 
     31 12 2012 (17:34)
  dypi-dypi

dypi-dypi


Register: 18 04 2012
From: Albania
Points: 0
Mice ka thene me pare:


Sot dua te uroj nji njeri qe esht shum special ne jeten time , dhe ai quhet ARVI , sot mbush plot 2 vjet qe ka lindur , dhe une i uroj nga thellesija e zemres time te behet 100 vjec , dhe ne jeten e tij te ket vetem dit te lumtura , dhe cdo e mir e jetes cofte me te . Arvush te kam shum shum por aman shum fare xhannnnnnnnnnn.............. Te puth fort zemra vogel dhe vetem dit te lumura pac ne jet............Me shum respekt ONI & Shaqe .........


Mice-533|Data:18 04 2011 -08:11|post:37404|


Arvushi qe njoh une ben 3vjec sot :)
 
     18 04 2012 (23:22)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Qofsh gjithmon i lumtur si sot ARVUSH , shum vite te bukura te presin dhe te deshiroj qe te gjitha vitet tet jen te mbushura vetem me lumturi se kejo e sotit, te perqaofj me shum dashuri SHQAJA & ONI
 
     18 04 2012 (23:14)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Qofsh gjithmon i lumtur si sot ARVUSH , shum vite te bukura te presin dhe te deshiroj qe te gjitha vitet tet jen te mbushura vetem me lumturi se kejo e sotit, te perqaofj me shum dashuri SHAQJA & ONI
 
     18 04 2012 (23:14)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


Sot dua te uroj nji njeri qe esht shum special ne jeten time , dhe ai quhet ARVI , sot mbush plot 2 vjet qe ka lindur , dhe une i uroj nga thellesija e zemres time te behet 100 vjec , dhe ne jeten e tij te ket vetem dit te lumtura , dhe cdo e mir e jetes cofte me te . Arvush te kam shum shum por aman shum fare xhannnnnnnnnnn.............. Te puth fort zemra vogel dhe vetem dit te lumura pac ne jet............Me shum respekt ONI & Shaqe .........

 
     18 04 2011 (08:11)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Yll,jo se kjo do ishte shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote te jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili...


Anxhi gezuar motrushe edhe 100 vjece
 
     12 04 2011 (13:17)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Divine ka thene me pare:
huaneta ka thene me pare:
Urime ditelindjen Enushi im ,shpirti i motres mi bofsh dhe 100 tjera .


huaneta-668|Data:10 04 2011 -12:09|post:37264|


Urime Huan,u befte 100 vješ
Divine-302|Data:10 04 2011 -12:34|post:37278|


Faleminderit lov-ja
 
     10 04 2011 (12:44)