logo meemira.com
njoftime pune

  

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te rejaNuk lejohet postimi nga antare te pa regjistruar.
1 Page 1 Total:2 post
Dreams HOME FORUMS Moda shqiptare - Agjensi veshjesh NE KOSOVE - DYQANE DHE BUTIK TE MODES NE PRISHTINE DHE QYTETE TE TJERA
NE KOSOVE - DYQANE DHE BUTIK TE MODES NE PRISHTINE DHE QYTETE TE TJERA - 24 08 2010 - 11:14
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

DYQANE DHE BUTIK TE MODES NE PRISHTINE DHE QYTETE TE TJERA NE KOSOVE

KETU DO TE GJENI NJE LISTE ME DYQANE DHE BUTIK NE PRISHTINE DHE QYTETE TE TJERA NE KOSOVE.

NESE KENI NJE BUTIK OSE NJIHNI NDONJE AFER ZONES TUAJ MUND TE LINI EMRIN ADRESEN DHE INFORMACIONE RRETH SHERBIMEVE QE OFROHEN
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
D R I L O N I - F e r i z a j

Shitorja DRILONI u themelua ne vitin 1985 me prona Avni e Arsim Aliu, ne fillim ishte nje shitore e vogel ku kishte ,kpuc te lekures, qizme te lekures, papuqe, kpuc per femra etj... .Me kerkesen e shum konsumatorve shitorja jon filloj bashkpunimin me Dilleret kryesor per Patika origjinale si :ADIDAS ,NIKE, REEBOK ,PUMA ,CONVERSE ,ASICS ,etj... qe nga viti 1990 shitorja jon ka nje bashkpunim shum te mir me te gjith dilleret e ketyre Markave botrore.
Vetem shitorja DRILONI gezon te drejten per shitje ne qytetin e FERIZAJIT te markave origjinale ADIDAS ,NIKE ,CONVERSE ,PUMA ,etj...
Shitorja DRILONI gjindet ne :
Rr. Deshmoret e Kombit nr 147 (afer gjykates Komunale)
Ferizaj / KOSOVA
Tel: +381 290 320 073
Mob: +377 44 688 885
www.driloni.com

 
     24 08 2010 (11:14)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Butiku Arsenal

Eshte kompani stabile dhe shum profesionale, ku vepron me prishtine me shum se 15 vjet.
Ekipi jon percjell modelet me te reja te cilat me nje her i ponojn dhe ato mrena nje jave dalin ne shitje per komuditetin tuaj!
Me farmerka te arsenalit do te jeni gjithmon te rahatshem, ne shkolle, ne pun, ne piknik, dhe ku do qe gjindeni.
Farmerkat tona jan shum kfalitet, landa e par vjen nga italia, qepja behet ne Novi Pazar dhe shitja per tek ne.
Gjithashtu kemi veshmbathje nga U.S.A dhe te gjitha jan unikate dhe shum kfalitet.
Ju lutemi vini dhe na vizitoni,
gjindemi ne:
Prishtine, Ulpian permes tregut te gjelbert dhe AAK
Tel: 044,049-188-343
Zyre: 038-540-652

Become a FAN of BOUTIQUE ARSENAL
http://www.facebook.com/pages/Kosova-E-Madhe-Albania/Boutique-ArsenaL/50724765670

Join BOUTIQUE ARSENAL Group
http://www.facebook.com/group.php?gid=45728380269

 
     24 08 2010 (11:11)
Pages     Key     1 Page 1 Total:2 post