logo meemira.com
njoftime pune

     

 
0 Page Total:0 post
Dreams HOME FORUMS OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA OFERTE PUNE PER OPERATOR TELEFONIK
OFERTE PUNE PER OPERATOR TELEFONIK - 15 10 2010 - 14:45
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Oferte pune - Tregi Marketing Group sh.p.k.

SHOQERI E RE MULTINACIONALE

Kerkon te punesoje per nevojat e saj :300 Operator Telefonike (teleseller) M/F

Kushtet:

Mosha: 20-40 vjec
Arsimi: i Mesem ose i Larte
Njohuri:
Gjuha Italiane e folur shume mire
Gjuha gjermane e folur shume mire

(Njohje dhe perdorim i mjaftueshem i PC)

Detyra

Promocione, Sondazhe, Kerkime tregu, Teleselling
(Eksperienca ne kete fushe nuk eshte e domosdoshme)

Paga e kenaqshme per tregun e punes.

Dokumentacioni i kerkuar : CV me foto


Te interesuarit mund te paraqiten prane shoqerise Tregi Marketing Group sh.p.k.ne Tirane

Rr. " Reshit Petrela", Kompleksi i pallateve te Usluges, Kati I-II, (prane Stacionit te Trenit, ne krah te Procredit Bank).

Gjithashtu mund te dergoni CV tuaj ne adresen [email protected]
Per cdo intrerviste kerkohet nje kopje te CV-se me vete.

Tel. : 04 241 89 58/ 59/ 60

Njoftime te tjera PUNE MUND TE GJENI NE

http://www.albmark.com/jobs/Oferta-Pune/Oferta-ofroj-vende-pune/2/23.html
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
Pages     Key     0 Page Total:0 post