logo meemira.com

     

 
1 Page 1 Total:1 post
MeeMira.com HOME FORUMS OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA OFERTE PUNE PER EKONOMIST
OFERTE PUNE PER EKONOMIST - 08 01 2011 - 19:30
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Shitje pranė Departamentit tė Liēensimeve
Century 21 ėshtė rrjeti mė i madh dhe mė i sukseshme i ndėrmjetėsimit tė pronave tė patundshme nė nivel global. Ky rrjet operon me sukses edhe nė Shqipėri, duke ofruar njė sherbim tė plotė dhe professional si pėr agjencitė imobiliare qė bėhen pjesė e tij ashtu edhe pėr klientėt dhe konsumatorėt qė kryejnė transaksione me ndėrmjetėsimin e zyrave qe operojne nen logon Century 21.
Me zgjerimin e aktivitetit tė saj, zyra Master Franchaise e Century 21 Albania nė Tiranė, kėrkon tė punėsojė njė Menaxher/e Shitje pranė Departamentit tė Liēensimeve.

Detyrat kryesore konsistojnė nė:
Asiston ne planifikimin e licensimeve franchise
Zhvillon analizen rajonale te tregut
Adapton dhe mbledh aplikimet e kandidateve per sistemin franchise
Inicion dhe ndjek procesin e licensimeve
Krijon dhe mban prezantimet e tregut si dhe nderton mjetet dhe vlerat franchise
Bashkėpunon me departamentin e tjera, vecanarisht me ate te marketingut.
Kėrkesat qė kandidatėt duhet tė pėrmbushin pėr kėtė pozicion janė:
Tė kenė arsimin e lartė, dega menaxhim biznesi.
Tė njohin gjuhėn angleze
Eksperienca nė punė, sidomos nė fushėn e real estate, pėrbėn njė avantazh.
Tė interesuarit duhet tė shprehin interesin dhe dėrgojnė CV me e-mail, para datės 10 Shkurt 2011, nė adresėn: [email protected] Ju lutem shėnoni nė subjektin e e-mailit “Kandidaturė pėr Menaxher/e te Licensimeve Franchise”.
Vetėm kandidaturat e pėrzgjedhura pėr intervistim do tė kontaktohen.
 
     08 01 2011 (19:30)
Pages     Key     1 Page 1 Total:1 post