logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:7 post
Dreams HOME FORUMS OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA KERKESA TE NDRYSHME PER PUNE - BENI KERKESEN TUAJ
KERKESA TE NDRYSHME PER PUNE - BENI KERKESEN TUAJ - 08 04 2012 - 03:14
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Pershendetje!
Ne kete teme mund te lini kerkesen tuaj per pune ne Tirane dhe qytete te tjera.

Ju lutem Shkruani:

Emrin
Moshen
Pergatitjen Profesionale
Eksperienca te ndrushme
Kontakt.

  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Besion A ka thene me pare:
Quhem Besion Arifaj studjoj per inxhinjeri Elektronike dega( telekomunikacion) viti trete, do doja te gjeja nje pune qe te pershtatet me profilin e studimeve te mia, gjithsesi do i vleresoja gjitha mundesite e tjer per punesim. nr tel 0692637481. flm
Besion A-12643|Data:30 03 2012 -21:43|post:38401|


prsh!

Me duhet nje person i afte per shvillim web.

Me kontakto ne adresen time FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100000771478134


 
     08 04 2012 (03:14)
  Besion A

Besion A


Register: 30 03 2012
From: Albania
Points: 2
Quhem Besion Arifaj studjoj per inxhinjeri Elektronike dega( telekomunikacion) viti trete, do doja te gjeja nje pune qe te pershtatet me profilin e studimeve te mia, gjithsesi do i vleresoja gjitha mundesite e tjer per punesim. nr tel 0692637481. flm
 
     30 03 2012 (21:43)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
gigo ka thene me pare:
SOS kerkoj pune ne Tirane aman ju lutem me ndihmoni. kam lexuar qe do ket tsunami ne Shkoder. nuk dua te mbytem ju lutem
gigo-86|Data:13 03 2011 -20:23|post:36610|
shkodran t'terun, e lezhjan t'krehun zor se gjen!
 
     02 05 2011 (20:55)
  ERALDA BARJAMI

ERALDA BARJAMI


Register: 01 05 2011
From: Albania
Points: 2

QUHEM ERALDA BARJAMI 21 VJECE.
VAZHDOJ UNIVERSITETIN E SHKENCAVE HUMANE DEGA GJUHE - LETERSI VITI I 2 NE QYTETIN E ELBASANIT.
DERI PARA PAK KOHESH STUDIOJA DHE PUNOJA NJEKOHESISHT NE NJE QENDER INTERNETI+ FOTOKOPJE,PRINTER,SKANIME.
NJOH MJAFTUESHEM PROGRAMET E KOMPJUTERIT DHE KOMUNIKOJ NE GJUHEN ANGLEZE DHE ITALIANE.
KJO ESHTE ADRESA IME ELEKTRONIKE
[email protected]
UROJ QE KERKESA IME TE MERET PARASYSH.
FALEMINDERIT.
 
     01 05 2011 (18:54)
  User074920

User074920
QUHEM ELTJON STAFA KAM MBARUAR UNIVERSITETIN POLITEKNIK TE TIRANES KAM PUNUAR NE INSTAT ME PERPARA NJOH PROGRAMIMET E WINDOW EXCEL POWER POINT NJOH DY GJUHE ANGLISHT DHE ITALISHT KERKOJ
TE PUNOSOHEM TEK SEKTORI JUAJ NUMRI IM I TELEFONIT ESHTE 0693149988 IMELLIMI ESHTE [email protected]
 
     21 03 2011 (13:18)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
SOS kerkoj pune ne Tirane aman ju lutem me ndihmoni. kam lexuar qe do ket tsunami ne Shkoder. nuk dua te mbytem ju lutem
 
     13 03 2011 (20:23)
  User-1217171804

User-1217171804
jam ANDI TROKSI jam 22 vjec
profesjoni im eshte shofer kamjon
kam deshir te gjeja nje pune per me tej nu. im 0685181278
 
     31 01 2011 (11:49)
Pages     Key     1 Page 1 Total:7 post