logo meemira.com
njoftime pune

OFERTA PUNESIMI NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA - Dreams
    


  KERKESA TE NDRYSHME PER PUNE - BENI KERKESEN TUAJ

[quote=Besion A]Quhem Besion Arifaj studjoj per inxhinjeri Elektronike dega( telekomunikacion) viti Last post by Dreams 08 April 2012

  OFERTE PUNE PER FINANCIERE

a ka mundesi ma shum detyra me dhan se po na duhen \ Last post by User022007 14 March 2011

  OFERTE PUNE PER BANIKER NE TIRANE

[quote=alvaro plazh]emri:alvaro Last post by alvaro plazh 13 March 2011

  OFERTE PUNE PER MARKETING

Kerkohen Agjent Marketingu Universiteti "Marin Barleti" synon te jete nje pike referimi Last post by Dreams 29 January 2011

  OFERTE PUNESIMI NGA VODAFONE ALBANIA SH.A

PROCESS MANAGEMENT ANALYST Main job accountabilities Deal with tactical, day to day aspects of Last post by Dreams 29 January 2011

  OFERTE PUNE PER EKONOMIST

[b]Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Shitje prane Departamentit te Liēensimeve[/b] Century 21 esht Last post by Dreams 08 January 2011

  OFERTE PUNE PER MIRMBAJTES RRIETI

Last post by 03 December 2010

  OFERTE PUNE PER REGJISORE

Last post by 02 November 2010

  OFERTE PUNE PER OPERATOR TELEFONIK

Last post by 15 October 2010


  OFERTA PUNE PER DESIGNER

Lab13 Albania kerkon te punesoje: Designer (FEMER) KUSHTE PER KANDIDATET -Te kene mbaruar Last post by Dreams 07 October 2010

  OFERTE VEND PUNE PER KOORDINATORE

Last post by 07 October 2010


Forum Owner

Regjistruar me: 25 10 2004
Hera e fundit: 20 01 2018
Seksi: male
From:
Total Forume: 28
Total Forum post : 901
Contact owner: Private MS