logo meemira.com
njoftime pune

SPORT FUTBOLL - CAMPIONATI ITALIAN I FUTBOLLIT - Dreams
    


  KLUBI I JUVENTUSIT

se junentusi esht klubi me i mir italian edhe nder me te mirat ne bot dhe lojtari qe me pelqen esht Last post by shqiprim vrellaku 29 December 2011

  KLUBI I INTERIT

[b][i]pse ka aq shume tifoza Interi ne Shqiperi??? [/i][/b] :naze Last post by Niko_ 19 March 2011

  KLUBI I MILANIT

Mendon se do fitoj milani kete vit? Une bej tifo per Romen. :-boks Last post by Dreams 28 January 2011

  KLUBI I LAZIO

noi siamo qua sempre con te...unica fede unica passione e canterò fin ke vivrò forza la lazio fo Last post by Mirko.II 06 December 2010

  KLUBI I ROMES

Klubi i Romes nga blerjet e fundit fitoj 3% kuotime ne burse. Last post by User2038 02 September 2010

  KLASIFIKIMI I SERIS A PER VITIN 2010-2011

Calendario Serie A Stagione 2010/2011 1 Giornata - 29/08/2010 18.00.00 BARI - JUVENTUS - (- Last post by Dreams 11 August 2010


Forum Owner

Regjistruar me: 25 10 2004
Hera e fundit: 20 01 2018
Seksi: male
From:
Total Forume: 28
Total Forum post : 901
Contact owner: Private MS