logo meemira.com

     

 
3 Page 1  2   3  Total:26 post
Dreams HOME FORUMS Moda shqiptare - Veshje dhe acesore ne ndryshem Fustana per nuse - Cilin do preferonit ?
Fustana per nuse - Cilin do preferonit ? - 22 11 2012 - 16:14
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Fustana Nuserie - Fustana per Nuse

Pershendetje.
Me te degjuar e kam se dasma me fustan nuserie behet vetem nje here.

Cili eshte fustani juaj i preferuar?

Pelqeni fustanin e bardhe tradicional apo edhe ngjyra te tjrea?

Fustanin e blen burri apo nusja?(kuriozitet imi)  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Shume i bukur ky fustani...me beri pershtypje..


 
     22 11 2012 (16:14)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Shume i vecant ky!

Nese ju pelqen ,shtyp LikeJa dhe ngjyra flamurit

 
     24 09 2012 (13:38)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
 
     07 06 2012 (17:48)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564


 
     12 05 2012 (11:50)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
 
     12 05 2012 (11:47)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ulje fantastike nė prag tė verės pėr fustane nusėrie me WEDDAL - Wedding AlbaniaWEDDAL – Wedding Albania ėshtė njė shoqėri e re dhe dinamike nė rritje tė shpejtė qė ofron shėrbime dhe produkte tė lidhura me organizimin e martesave si dhe evenimenteve tė ngjashme nė Shqipėri.

WEDDAL ka krijuar eksperience nė fushėn ndėrkombėtare dhe pėrbėhet nga njė grup pune multi etnik.

Pėrveē cilėsisė sė shėrbimit, WEDDAL arrin tė ofroj avantazhe tė tjera ekskluzive pėr tregun shqiptar. Ndėr tė tjera mund tė pėrmendim katalogėt e fundit tė fustaneve tė nusėrisė, estetiste me kualifikim ndėrkombėtar pėr dhėndrin dhe nusen. Pėr mė tepėr ēmimi tejet konkurrues nė tregun shqiptar.Adresa http://www.weddal.com/
 
     20 04 2012 (14:39)
  kamikazja

kamikazja


Register: 15 10 2010
From: Albania
Points: 27
Mua me pelqejn te gjithe.
 
     31 01 2011 (11:48)
  merita-s

merita-s


Register: 24 10 2010
From: Italy
Points: 1
fustana te veqant 2010
 
     31 10 2010 (02:20)