logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:26 post
Dreams HOME FORUMS Moda shqiptare - Veshje dhe acesore ne ndryshem Fustana per nuse - Cilin do preferonit ?
Fustana per nuse - Cilin do preferonit ? - 22 11 2012 - 16:14
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Fustana Nuserie - Fustana per Nuse

Pershendetje.
Me te degjuar e kam se dasma me fustan nuserie behet vetem nje here.

Cili eshte fustani juaj i preferuar?

Pelqeni fustanin e bardhe tradicional apo edhe ngjyra te tjrea?

Fustanin e blen burri apo nusja?(kuriozitet imi)  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Shume i bukur ky fustani...me beri pershtypje..


 
     22 11 2012 (16:14)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Shume i vecant ky!

Nese ju pelqen ,shtyp LikeJa dhe ngjyra flamurit

 
     24 09 2012 (13:38)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
 
     07 06 2012 (17:48)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564


 
     12 05 2012 (11:50)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
 
     12 05 2012 (11:47)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ulje fantastike ne prag te veres per fustane nuserie me WEDDAL - Wedding AlbaniaWEDDAL – Wedding Albania eshte nje shoqeri e re dhe dinamike ne rritje te shpejte qe ofron sherbime dhe produkte te lidhura me organizimin e martesave si dhe evenimenteve te ngjashme ne Shqiperi.

WEDDAL ka krijuar eksperience ne fushen nderkombetare dhe perbehet nga nje grup pune multi etnik.

Perveç cilesise se sherbimit, WEDDAL arrin te ofroj avantazhe te tjera ekskluzive per tregun shqiptar. Nder te tjera mund te permendim kataloget e fundit te fustaneve te nuserise, estetiste me kualifikim nderkombetar per dhendrin dhe nusen. Per me teper çmimi tejet konkurrues ne tregun shqiptar.Adresa http://www.weddal.com/
 
     20 04 2012 (14:39)
  kamikazja

kamikazja


Register: 15 10 2010
From: Albania
Points: 27
Mua me pelqejn te gjithe.
 
     31 01 2011 (11:48)
  merita-s

merita-s


Register: 24 10 2010
From: Italy
Points: 1
fustana te veqant 2010
 
     31 10 2010 (02:20)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Shume te bukura keto fustanet "Kur te martohem prap do te preferoj modelet tuaja "
 
     07 10 2010 (15:32)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
fustan pak i thjeshte por shume fine...

 
     07 10 2010 (15:06)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:26 post