logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:7 post
Dreams HOME FORUMS Moda shqiptare - Veshje dhe acesore ne ndryshem Unaza e marteses - varse - ora - byzylyk etj
Unaza e marteses - varse - ora - byzylyk etj - 22 04 2011 - 21:15
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Ne kete teme do te flasim per preferenca te ndryshme te modes,por me shume le te perqendrohemi tek materiali qe preferoni me shume.

Sipas jush:I ka ikur koha floririt ?
Preferoni me shume Flori te bardhe,te kuq apo te verdh?

Cfare markash ju pelqejne me shume?

Ku eshte diferenca midis floririt apo platinit?

Mundohuni per permbaheni temes.

Flm.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  User104438

User104438
[b][/b][i][/i][u][/u]
[code][/code][quote][/quote][urlcode][/urlcode][/size][size=25]
 
     22 04 2011 (21:15)
  x2x2

x2x2


Register: 04 08 2010
From:
Points: 4
varset me gur zvaroski jan fantastike
 
     29 01 2011 (14:24)
  ERIKA

ERIKA


Register: 29 10 2010
From: Albania
Points: 77
me pelqejne unazat me perla
 
     07 01 2011 (14:43)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Nuk me pelqejne orat me zinxhir...por me rrip meshin.
Me pelqen qe ora te tregoj:Daten,oren,minuta,sekonda.Te jete sa me e qarte,jo shume e madhe.Te jete e lehte,mundesisht flori i bardhe ose platin.

Do keshilloja vajzat per ore dore firmen Cartier koleksionin Basha.

Ndersa per nje unaze edhe pse nuk eshte shume marke e forte ka prodhime me kualitet te mire firma Uno a Erre.

Firma "uno a erre" ka kualitet shume te mire,dhe cmime te ulta.Nuk perpiqet te bej nje marke te forte,keshtu qe nuk investon ne marketing si disa firma qe dhe leshte ti shesin sikur te jete mendafsht.

Ja nje Shembull konkret.

Unaze UNO A ERRE 5 gr. Flori i bardhe 18kt vetem 200 euro taksa te perfshira ne cmim.

Mund ta gjeni ketu
http://www.gioielleriamaglione.it/promo.php?idprod=fede5grb
 
     05 01 2011 (12:54)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2une e kam "fiksim" kte oren e TAG HEUER LINK DAME
 
     05 01 2011 (12:19)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Dr.RONI ka thene me pare:
Ja nje unaze platin.


Dr.RONI-2|Data:04 01 2011 -16:33|post:33629|


platinin preferoj
 
     04 01 2011 (17:30)