logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:2 post
Dreams HOME FORUMS TREGU I MAKINAVE DURRES - SHES MAKINE
DURRES - SHES MAKINE - 19 02 2011 - 11:17
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

VENDOSNI NJOFTIMIN TUAJ KETU DHE LINI NJE MENYRE KONTAKTIMI
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  GAZEP ZDAPI

GAZEP ZDAPI


Register: 29 09 2010
From: Italy
Points: 13
gigo ka thene me pare:
shes nje ferrari F40 ne gjendje e mire. 40000 km. si e re. e perdorur vetem ne weekende. shitet per arsye se me kane mbaruar financat. kontaktoni ketu
gigo-86|Data:30 01 2011 -15:25|post:34609|


KU E KE VJEDH KTE FERRARIN?...
 
     19 02 2011 (11:17)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
shes nje ferrari F40 ne gjendje e mire. 40000 km. si e re. e perdorur vetem ne weekende. shitet per arsye se me kane mbaruar financat. kontaktoni ketu
 
     30 01 2011 (15:25)
Pages     Key     1 Page 1 Total:2 post