logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:3 post
Dreams HOME FORUMS ITALIA - Dokumentat dhe Emigrantet A jeni i kenaqur nga pundhenesi juaj ne Itali?
A jeni i kenaqur nga pundhenesi juaj ne Itali? - 05 02 2010 - 20:26
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Sa kohe keni pritur per te gjetur pune...

A punoni tani?

A ju trajtojne mire?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Bjondi09

Bjondi09


Register: 29 05 2009
From: Italy
Points: 55
Quote to: User2038 | User id:20100123102038 | Nr: post:802 | Forum id:48 | Data:Feb Fri 05 02 2010 (20:36:01) |
Pfffff ja fute kot ku e shikon ti leht apo jeton ne Shqiperi edhe flet kot,shiko un skam shum vite ne itali se 5 vit kam ba tesh por ato qe kam kuptu sesht me ju dhen shum konfidenca se jan per interes spysin shoqeri fort kto!
 
     26 07 2010 (15:57)
  User2038

User2038
per te gjetur pune eshte e lehte.

puan eshte sa dini te punoni.

te gjesh pune te mire do kohe.

Ne veri jane pak rracista.Ne jug ste paguajne.

 
     05 02 2010 (20:36)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
kam prit i vit

po punoj ...per GUCCIN

sigurisht qe me trajtojn mire edh pse shum here ne dite i themi njeri tjetrit va a fan culo
nese nuk do trajtohesha mire nuk do rrija ne nje vend pune te tille...
 
     05 02 2010 (20:33)
Pages     Key     1 Page 1 Total:3 post