logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:13 post
Dreams HOME FORUMS Jeta ne cift - Familja,bashkjetesa,tradhetia,por m Nese martoheni apo keni ndermend te lindini femije?
Nese martoheni apo keni ndermend te lindini femije? - 14 03 2016 - 11:16
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Sa femije do donit te benit me partnerin tuaj?

Numri ideal per ju?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  shasivar ahmeti

shasivar ahmeti


Register: 14 03 2016
From:
Points: 2
shasivar ahmeti ka thene me pare:
2djem i kam as nje me shumqita dy duhet me ju plotsu deshirat
shasivar ahmeti-18678|Data:14 03 2016 -11:16|post:39630|


 
     14 03 2016 (11:16)
  shasivar ahmeti

shasivar ahmeti


Register: 14 03 2016
From:
Points: 2
2djem i kam as nje me shumqita dy duhet me ju plotsu deshirat
 
     14 03 2016 (11:16)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2

4 ose 5 femije do te ishte shume mire per mua :)
 
     23 01 2016 (12:58)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Numri ideal kishte me qene 5,nder numrin 3 nuk ben aspak.
 
     23 08 2010 (10:53)
  User200537

User200537
Femijet per mendimin tim duan dhe kushte, jo qe duan ata por duhet ti ofrojne jete me te mire prinderit, dhe une do doja shum qe femijet e mi te ken gjithcka qe duan, jo shum jete lukzoze se kjo mund ti lej pa jete fare.

ndersa sa femi do doja ti kisha, edhe me shum se 5 nuk do thoja jo. Femijet jan gjithcka per te cilen Ne jetojme.
 
     17 05 2010 (21:43)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
aman nqs marr burrrr malsije do bej 10 cuna ;);););););););););),,
nqs marro burr katundi 2 femi jo me shum ,,,


2 esht idelae po ishahllah vin shendosh ne jet thoni ju se te tj ihi
 
     09 04 2010 (08:34)
  User101100

User101100
per mendimin tim 1 femij (dori)
 
     08 03 2010 (12:27)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: [b]RONI | User id:2 | Nr: post:852 | Forum id:52 | Data:Feb Sat 06 02 2010 (19:48:08) |
ASNJEHERE NUMRI I FEMIJEVE QE DUHET TE KESH NUK DEL JASHT MODE.UNE I KAM ZILI ATO FAMILJE QE JANE SHUME FEMIJE SE KUR MBLIDHEN KENAQEN.
[/b]
 
     07 02 2010 (11:06)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Per mua nuk do kishte shum rendesi a eshte nje apo dy... ajo qe para se gjithash dua eshte te kem mundesin qe femija im te ket nje jete sa me te lumtur dhe pa dyshim te me fali zoti nje femi te shendosh.
 
     06 02 2010 (20:19)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:843 | Forum id:52 | Data:Feb Sat 06 02 2010 (14:13:30) |

icik shume per ditet e sotme.

per mua 1 dhe sakte mire eshte.
 
     06 02 2010 (19:48)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:13 post