logo meemira.com
njoftime pune

     

 
98 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98  Total:980 post
Dreams HOME FORUMS Na Bashkoj Webalbania.com Cafe Webalbania - Mirmengjesi,mirdita,mirmbrema - te gjitheve !
Cafe Webalbania - Mirmengjesi,mirdita,mirmbrema - te gjitheve ! - 27 12 2011 - 19:55
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Ne kete teme mund te beni pershendetje per miqte tuaj ne webalbania kur hyni ose kur dilni nga faqa..

Pse jo..te tregoni dhe si ja keni kaluar sot.

Pershendetje te gjitheve.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Doriaicuni

Doriaicuni


Register: 27 12 2011
From: Albania
Points: 8
Savina ka thene me pare:
Niko_ ka thene me pare:
njatjeta...
Niko_-9247|Data:07 04 2011 -14:50|post:37186|


pse u habite mo?
Savina-1022|Data:07 04 2011 -14:52|post:37188|


savina
 
     27 12 2011 (19:55)
  webmasteral

webmasteral


Register: 17 12 2011
From: Albania
Points: 0
hemo ca beni
 
     17 12 2011 (12:32)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Pershendetje per gjithe miqte qe i kam ketu.
 
     13 04 2011 (15:09)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Pershendetje per te gjith miqt e mi ketu "edhe pse u be kohe qe skami fol un miq ju kam"
Per fatin tim te keq asnje nuk eshte onlibne tani qe erdha....
 
     11 04 2011 (19:08)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Eljana pershendetje......si je me shendet ,e me fal qe s'te kthej dot pergjigje ne chat ,po se di perse s'mundem te shkruaj dot ke chati
 
     11 04 2011 (16:10)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Naten e mir o njeres te heshtur :)

 
     10 04 2011 (23:15)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
huaneta ka thene me pare:
Savina ka thene me pare:
huaneta ka thene me pare:
Mirmengjesi!

Savushe si u gdhive???

huaneta-668|Data:09 04 2011 -09:48|post:37224|


gjes netushe!
mir ylli flm ..ti si u gdhive?
Savina-1022|Data:09 04 2011 -09:54|post:37225|


Mire dhe une te themi ,flm
Do na bosh apo ti boj une kafet?????

huaneta-668|Data:09 04 2011 -10:01|post:37226|


gz ylli ....
ec se i boj un si ma e vogel qe jam
 
     09 04 2011 (10:08)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Savina ka thene me pare:
huaneta ka thene me pare:
Mirmengjesi!

Savushe si u gdhive???

huaneta-668|Data:09 04 2011 -09:48|post:37224|


gjes netushe!
mir ylli flm ..ti si u gdhive?
Savina-1022|Data:09 04 2011 -09:54|post:37225|


Mire dhe une te themi ,flm
Do na bosh apo ti boj une kafet?????
 
     09 04 2011 (10:01)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
huaneta ka thene me pare:
Mirmengjesi!

Savushe si u gdhive???

huaneta-668|Data:09 04 2011 -09:48|post:37224|


gjes netushe!
mir ylli flm ..ti si u gdhive?
 
     09 04 2011 (09:54)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Mirmengjesi!

Savushe si u gdhive???
 
     09 04 2011 (09:48)
Pages     Key     98 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98  Total:980 post