logo meemira.com
njoftime pune

     

 
5 Page 1  2   3   4   5  Total:46 post
Dreams HOME FORUMS Na Bashkoj Webalbania.com Forumi i webalbania - Kujtimet tuaja
Forumi i webalbania - Kujtimet tuaja - 17 07 2013 - 22:17
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Pershkruani me pak fjale si jeni njohur me forumin e webalbania,cilat kane qene personat e pare qe keni njohur aty nese i mbani mend...

A e keni ruajtur shoqerine vjeter te forumit?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Ku jane ata te vjetrit mer se na ka marre malli a bohen naj her t gjalle ketej a jo ??
 
     17 07 2013 (22:17)
  Roman_XIII

Roman_XIII


Register: 31 10 2012
From: Albania
Points: 4
Happy Halloween njerez.

WebAlbania ka qene forumi i pare qe kam mare pjese, ruaj respekt.

Njoha shume persona te cilet sot i quaj shok/shoqe reale, gjej rastin t'i pershendes tek kjo teme.

 
     31 10 2012 (13:49)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Cdo dite ka qene roman ne vete ne Webalbania!
 
     20 09 2010 (08:52)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
uki_i_sharit ka thene me pare:
romela
erina
roman
kleoparta
etcr.. hihii
uki_i_sharit-6409|Data:18 09 2010 -21:46|post:26332|


Akoma UK I SHARRIT TI?
Mire se erdhe ketu ne meemira.com
InshAllah do kalosh mire.
 
     19 09 2010 (18:55)
  uki_i_sharit

uki_i_sharit


Register: 17 09 2010
From: Macedonia
Points: 0
romela
erina
roman
kleoparta
etcr.. hihii
 
     18 09 2010 (21:46)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
nika ka thene me pare:

ricco ka thene me pare:

Me bashkoi edhe me Nika-n forumi sic po e shoh!
ricco-15|Data:01 09 2010 - 09:49|post:23676|


e sa do me duan ata qe s'me duan dhe ata qe me kan dash!!

nika-5610|Data:01 09 2010 - 10:03|post:23700|
Per cfaredo rasti ketu me ke,mos hezito!
 
     01 09 2010 (10:05)
  nika

nika


Register: 30 08 2010
From: United Kingdom
Points: 17
ricco ka thene me pare:

Me bashkoi edhe me Nika-n forumi sic po e shoh!
ricco-15|Data:01 09 2010 - 09:49|post:23676|


e sa do me duan ata qe s'me duan dhe ata qe me kan dash!!
 
     01 09 2010 (10:03)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Me bashkoi edhe me Nika-n forumi sic po e shoh!
 
     01 09 2010 (09:49)
  nika

nika


Register: 30 08 2010
From: United Kingdom
Points: 17
PRIDE ka thene me pare:

Quote to: [b]Virusi-System-64 | User id:71 | Nr: post:2063 | Forum id:6 | Data:Feb Mon 22 02 2010 (12:15:34) |
BRAVO TE QOFE TE NOTEN 10 PER SINQERITETIN;)[/b]
PRIDE-56|Data:22 02 2010 - 12:16|post:2064|


10 jo moje shpirte do ti japime medalje ketyreve
 
     01 09 2010 (09:41)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
o sa bukur do ishte te na bashkonte forumi ne nje kervat te vetem........dopio mundesisht.
 
     31 08 2010 (23:19)
Pages     Key     5 Page 1  2   3   4   5  Total:46 post