logo meemira.com
njoftime pune

     

 
8 Page 1  2   3   4   5   6   7   8  Total:76 post
Dreams HOME FORUMS Na Bashkoj Webalbania.com Preferoni me shume chat apo forum?
Preferoni me shume chat apo forum? - 29 11 2010 - 22:26
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Preferoni me shume chat apo forum?
Do doja te dija nga ju nese keni nje preference me te madhe per nje nga te dyja dhe pse te pelqen me shume.

Nese ju pelqen forumi cfare do donit te gjenit me shume ne forum persa i perket temave te hapura.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Rregulloni impostimet e forumeve tuaja.

Verini qe antaret e regjistruar te hapin tema te reja ne forumet tuaja.
 
     29 11 2010 (22:26)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
V.I.P ka thene me pare:
Me then te drejten mua ne pelqejn femrat me shum

por i perdor dhe kto te dyja shpesh her chatin e forumin.

V.I.P-71|Data:29 11 2010 -17:53|post:31482|
edhe mu meshkujt....
 
     29 11 2010 (20:38)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ndoshta sepse moda ka ndryshuar.

Psh. shikoj qe kohet e fundit antareve u pelqejne me shume lojrat me shkronja apo fjala e pare fjala e fundit etj.. sesa diskutimet.Kjo sepse ne cdo forum tashme shumica e diskutimeve jane te konsumuara.

Kerkesat baze tashme te nje forumi jane qe te kete figurina,praktik,foto,video etj...domethene nje ambient me shume argetues.Kjo ben qe njerzit te aktivizohen,sepse u pelqen te jene pjesmarres.

Shikoj qe kete gje V.I.P. e ka kuptuar mire dhe forumet e tije jane te paret qe lexohen dhe terhiekin deshiren e njerzve per tu argetuar.
 
     29 11 2010 (20:31)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Me then te drejten mua ne pelqejn femrat me shum

por i perdor dhe kto te dyja shpesh her chatin e forumin.
 
     29 11 2010 (17:53)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
E vertete Roni,pertojne te shkuajne.
 
     29 11 2010 (17:39)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Kohet e fundit forumi ka bere hapa perpara dhe sa vjen e permiresohet.


Une do shtoja se forumi ka me shume kualitet se chati.Kujtoj nga webalbania qe njerzit ishin te dashuruar me forumin.Nganjehere kur nuk hapej faqa i zinte stressi.Por kohet e fundit njerzit jane bere dembej.Disa te tjere kane halle dhe skane kohe.Gjithsesi te ndash ndodhite e dites me dike ne virtualitet eshte me mire sesa te flasesh me persona qe ndoshta sduhet.
 
     29 11 2010 (14:27)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Jam chatiste e rregullt por do kisha deshire te komunikoja me shume ne forum ehste me kompleks forumi se chati shpresoj te ndryshoj .
 
     28 10 2010 (10:08)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
PRIDE ka thene me pare:
ricco ka thene me pare:
Ketu ne forum ke te mbledhur intelegjencen shqiptare,
ricco-15|Data:15 10 2010 -15:41|post:28278|


I pari ne liste je ti Ricco,deri tani ke treguar gjoxha "inteligjence"
PRIDE-56|Data:27 10 2010 -18:07|post:29234|Spo kam konkurenc a

 
     28 10 2010 (09:08)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
ricco ka thene me pare:
Ketu ne forum ke te mbledhur intelegjencen shqiptare,
ricco-15|Data:15 10 2010 -15:41|post:28278|


I pari ne liste je ti Ricco,deri tani ke treguar gjoxha "inteligjence"
 
     27 10 2010 (18:07)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Te dyja nga pak me pelqejne!
 
     27 10 2010 (18:02)
Pages     Key     8 Page 1  2   3   4   5   6   7   8  Total:76 post