logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:15 post
Dreams HOME FORUMS Na Bashkoj Webalbania.com Kam deshire tu dergoj antareve nje leter urimi per vitin e ri
Kam deshire tu dergoj antareve nje leter urimi per vitin e ri - 05 02 2011 - 18:29
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Pershendetje te gjitheve.

Shumica e webmasterave dhe administratoreve dergojne nje mail urimi te gjithe antareve,por do me pelqente dicka me intime.

Do doja tu dergoja nje leter dhe nje kartoline per festat e fundvitit te gjithe antareve qe kane me shume se 10 pike ne llogarine e tyre.

Per te marre kartolinen duhet te me dergoni mail nga profili im:
http://www.meemira.com/name.php?tek=2

Ne mail duhet te me shkruani:
Emri Mbiemri
Adresa,kodi postar,shteti.

Shembull:
Cesare.A
via imperatore romano 10,Roma 00123 Italia.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  User-0908183137

User-0908183137
Gezuar Vitin e RI 2011.Ju uroj qe ky vit tju jap fat e lumturi dhe suksese ne jete.

KAMELA NDOCI

 
     05 02 2011 (18:29)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197

 
     23 12 2010 (17:35)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197

 
     23 12 2010 (17:31)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
E zem se e mora edhe une Roni,flm per fjalen,se nuk e mar dot,i bije qe te me djer ne dore pas festave,sepse nuk do i festoj ketu.


Perfitoj nga rasti qe te pershendes te gjithe antaret e kesaj faqe.
GEZUAR KRISHTLINDJET!
Dhe viti 2011 le te jete nje vit me mbaresi per te gjithe,suksese ne te gjitha fushat e jetes.
Ps//Flm per urimin BRoNx,gezuar edhe ti dhe le te jete nje vit i mbare per ty.
 
     23 12 2010 (17:30)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
bronx and you mee too happy new year!!
 
     22 12 2010 (20:25)
  BRoNx

BRoNx


Register: 05 02 2010
From: Greece
Points: 657
Roni respekte dak me ke pelqyer per kete iniciative'' Hallall''
Une zere se e mora kartolinen
__________________

Po shkruaj dhe une dicka te vogel ne kete temen qe ka hap Roni per te mos hapur teme tjeter'' besoj se me Lejohet si antari me plak ketu

Ju urroj te gjithve/ave qe e shofin kete shkrim Gezuar Krishtlindjet dhe qofte 2011 per ju nje vit plot Shendet, Sukses, dhe Lumturi per ju dhe njerzit qe u rethojne''

Nga BRoNx
 
     22 12 2010 (19:30)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Piket i keni aty ku eshte shkruar "Earns" poshte fotos se profilit ku postoni.

Megjithate piket ju duhen sepse nga viti tjeter besoj se do kete oferta interesante te cilat do behen ne baze te pikeve.
 
     22 12 2010 (11:52)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Dr.RONI ka thene me pare:
Mice ka thene me pare:
Dua ta di sa pik kam une,qe ta siell apo jo add time...:)
Mice-533|Data:22 12 2010 -11:31|post:33398|


ke 770 pike gati
Dr.RONI-2|Data:22 12 2010 -11:33|post:33401|


I bije te me sjellesh naj dhurat te madhe meqe kam kaq shume pike si thua
 
     22 12 2010 (11:42)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
Dr.RONI ka thene me pare:
Mice ka thene me pare:
Dua ta di sa pik kam une,qe ta siell apo jo add time...:)
Mice-533|Data:22 12 2010 -11:31|post:33398|


ke 770 pike gati
Dr.RONI-2|Data:22 12 2010 -11:33|post:33401|


o un sa kam re roni
 
     22 12 2010 (11:41)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
PlaY BoY ka thene me pare:
Dr.RONI ka thene me pare:
Persa i perket te dhenave tuaja private,ju garantoj qe nga ana ime nuk do te keni kurre probleme.

Me Respekt
Roni
Dr.RONI-2|Data:22 12 2010 -11:25|post:33396|


Pasdite do kesh te dhenat e mia personale...uroj te me kesh llogaritur dhe mua
PlaY BoY-6989|Data:22 12 2010 -11:28|post:33397|


Jane te mirpritur te gjithe pa perjashtim.

E bej kete gje si shqiptar,per tu falenderuar te gjitheve per pjesmarrjen,qe njohja jone ketu mos te jete vec dicka formale,por edhe per te gjithe ata qe duan te kene nje kujtim nga kjo faqe.
 
     22 12 2010 (11:38)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:15 post