logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page  1   2  3 Total:30 post
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
ku ka me kete kohe qe ka ardh vetem te kesh ca do lloj leku nuk i boj naze!!!!!
 
     19 02 2010 (17:35)
  User092605

User092605
Dollari - Euro me 1.35

Kembimi valutor ne Shqiperi:Parashikohet qe euro te bieri shume....
 
     19 02 2010 (13:16)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ky eshte kembimi euro - dollar 3 muajt e fundit:Nga 1.5 qe ishte ne dhjetor ne 1.36 ne shkurt.

Shpresoj qe te bjeri dhe me lekun...keshtu ata qe kane marre kredi ne euro shpetojne..
 
     15 02 2010 (13:17)
  User2038

User2038
Euro?
Jo faleminderit!

Me krizen e Greqise nga marrja e borxheve ne wall street,jane perfshire ne krize dhe Italia,Spanja.

Parashikohet nje renie e ndjeshme e EUROS si vlere ne krahasim me dollarin...por besoj qe do bjeri dhe ne krahasim me Lekun.

Shqiperia ka probleme me bilancin dhe me arken prandaj euro qendron larte tek ne.

Per te zgjidhur problemin e Greqise(nga derivatet) Italise,Spanjes duhen miliarda qe duhet te vihen ne qarkullim nga Baza monetare.

Kjo ben qe te kete nje zhvlersim te euros.

Kembimi Euro - Dollar i ka dhene shenjat...Shqiperia nuk e di sa kohe duhet...por duke ditur se kemi politikan magjistar...nese sot nuk ka neser e gjen plot cuditerisht ose anasjelltas.

 
     15 02 2010 (13:04)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
PREFEROJ EURO SE LEKU JONE S'KA VLERE
 
     11 02 2010 (19:01)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Ok RONI nqs e din edhe per 18 karat sa kushton ma shenon.

 
     11 02 2010 (11:39)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Quote to: ricco | User id:15 | Nr: post:1189 | Forum id:65 | Data:Feb Thu 11 02 2010 (11:35:20) |


ari kushton shume...eshte ngritur shume cmimi.

24 karad ndoshta ke gabuar numrin se 18 mezi gjehet.

 
     11 02 2010 (11:37)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Leku nuk gjen perdorim ketu ne vendin tim,
po mund te me tregoni sa eshte grami i arit te 24 karatshit.
Pyetja dedikohet edhe per Tinan edhe RONIn.
 
     11 02 2010 (11:35)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
SE DI PSE ESHTE RRITUR POR ME PELQEN QE ESHTE KAQ ELARTE,, PREFEROJ EURON E JO LEKUN ,, LEKU ESHTE SHUME I ULET SE NJEH NJERI E HUMBET SHUME PO TE KTHESH LEKE NE EURO ,, POR FITON GOXHA KUR KE EURO E I KTHEN NE LEKE
 
     11 02 2010 (11:31)