logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:2 post
onlinealbania HOME FORUMS Ekonomia Shqiptare Guide e re e Biznesit Shqipetar
Guide e re e Biznesit Shqipetar - 28 02 2014 - 13:42
  onlinealbaniaProfili per: onlinealbania    

Foto Albumi onlinealbania   

Miqte e onlinealbania  

Forumi juaj onlinealbania   

Te nderuar bashkeforumiste,
Po e hap kete teme ne kete nenforum per te kerkuar opinionin tuaj per guiden me te re te Biznesit Shqipetar OnlineAlbania, nga pikepamja e aktiviteteve ekonomike.

Ështe hapi i pare qe bejme me nje projekt qe sjellen mjaft novacione dhe sherbime te veçanta per biznesin shqipetar, e me çmimin me te mire qe egziston ne moment ne treg.

Por mos ju them shume fjale, me mire hyni vete dhe na thoni ju mendimet tuaja, qe ti kemi parasysh e te mundohemi te behemi me te mire

mirepresim qortime, sugjerime por edhe pergezime
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  frikus

frikus


Register: 28 02 2014
From:
Points: 6
www.hotspot.al/ promovoni bisneszin tuaj.
 
     28 02 2014 (13:42)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Pershendetje onlinealbania.

Ketu mund te hapni diskutime dhe jepni informacione rreth sherbimeve tuaja.

Hapja e forumeve me qellim dergimin e vizitoreve diku tjeter lejohet vetem ne disa seksione te limituara.

Ne kete forum lejohet diskutimi dhe dhenie informacioni.
 
     12 09 2010 (12:10)
Pages     Key     1 Page 1 Total:2 post