logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Ne shitje shtepia e “Kumbarit”
Autor E. Çiloti - 06 dicembre 2010 17:20
  

Shtepia e familjes Corleone ne filmin “Kumbari”, ne lagjen Staten Island, ne New York, ka dale ne shitje per 2.9 milione dollare, sipas ‘The New York Post’.
Shtepia ka qene banesa e familjes mafioze Corleone gjate 18 muajve qe ka zgjatur xhiri-

mi i filmit “Kumbari” dhe ne te gjenden autografe te aktorit Marlon Brando, i cili ka interpretuar ne kete film rolin e Vito Corleone.

Rezidenca, e ndertuar ne vitet ’30 te shekullit te kaluar, ka tete dhoma, tre banjo, nje bar, nje pishine dhe nje garazh.
ww.top-channel.tv-

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 22391, stampe 17 ©


Meemira.com