logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
2 Page 1  2  Total:12 post
angel deviled HOME FORUMS SA VLEN SINQERITETI NE KETE BOT??? mendimi juaj per shoqerine sotme ne shqiperi?
mendimi juaj per shoqerine sotme ne shqiperi? - 09 02 2010 - 19:56
  angel deviledProfili per: angel deviled    

Foto Albumi angel deviled   

Miqte e angel deviled  

Forumi juaj angel deviled   

sa %e shoqerise shqiptare sot e kuptojn se sa vlera ka shkolla miqesia shoqeriaetj?????
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  User180300

User180300
shoqria eshte nje gje e vlefshme ndoshta disa nuk e vlersojn mire shoqerin por vetem sinqeriteti krijon mqesi dhe dashuri po te mos ishte e vlefshme miqesia nuk do te krijohej askush nuk mundet pa shoqeri gjithkush ka nevoj per mbeshtetje ja pse duhet shoqeria
 
     03 04 2010 (18:06)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
mmmmm veshtire te gjesh shoqerine e vertet sot dhe te sinqert
 
     25 03 2010 (19:38)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
miq e shoqeri te paster dikur ka pas tashme ska me
e kur ka shume te paket jane shoqet e verteta
 
     25 03 2010 (19:31)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


Se kam idene se si eshte shoqeria apo miqesia e sotme ne Shqiperi po mendoj se kudo qe te jesh te ke gjesh nje mik ose mikeshe me gjithe kuptimin e vertete te fjales eshte shume e veshtire sepse njerzit ne pergjithesi po humbin vlerat njerezore dhe ndjenjat humane dhe po jetojne me interesin ,mashtrimet,ziline e Ádo gje jo humane ......pastaj Ádo gje ka vlerat e veta si shkolla ,si miqesia, si shoqeria,si puna se jane pjese e jetes vete po per mua vlera me e madhe dhe prioritere eshte familja
 
     19 03 2010 (21:53)
  GAZEP DAPI

GAZEP DAPI


Register: 07 03 2010
From: Italy
Points: 1
miqte jan te pakte , shoket jane te shumte..seleksionimi behet sipas kokes qe kane...shkolla, hmm edhe hyn ne pune edhe s'hyn fare , sidomos kur ne bote ka maskaralleqe sa te duash.. te lumt pastaj qe bere shkolle..
 
     19 03 2010 (21:11)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Quote to: ANGEL BOY | User id:242 | Nr: post:7955 | Forum id:56 | Data:Mar Fri 19 03 2010 (20:59:00) |


lal miqsjia esht e veshtir per tu kriju mbase nuk ekziston fare ose ke deshir ta krijosh po e ke me medyshje....e shoqerija esht me te futme ok
 
     19 03 2010 (21:03)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
Quote to: Mice | User id:533 | Nr: post:7800 | Forum id:56 | Data:Mar Fri 19 03 2010 (16:31:12) |
po qqe ke fol i gjo tamom si e menoj ne mice nje mendim kemi te dy per zzotin qe nuk ka me miqesi te sinqert vetem per int te duan!!
 
     19 03 2010 (20:59)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
1. shkolla ka hum vler por aman se rrespektoj fare tashme e kan ber si hobi do vete ne shkoll pse kush e shtyn ne shtepiiiiiiii ...uuuu ne shkoll qejf pall ariu goca po,,,,lek jep babi pse mos te vete pastaj kush meson vetem budallenjt kjo esht versjoni i par qe per mua mer vetem 50 % 2. Miqsija esht fjal e bukur por qe sod esht shum e veshtir qe ta gjesh shum shum 60% . 3. Shoqerija per lloqe vetem per asgje te hajrit edhe me te fut ne sherr,,stres per gjo tj nuk te duhet qe keshtu per mua vetem 40% e vlersoj 4. Unike per mua esht vetem familja ku aty gjen shkolln,,miqsin edhe shoqerin 100 %
 
     19 03 2010 (16:31)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
PER MENDIMIN TIME ME E RENDESISHME ESHTE FAMILJA,SHKOLLA....ETJ
ME %
FAMILJA-100%
SHKOLLA-100%
MIQESIA-80%
SHOQERIA-70%
 
     10 02 2010 (12:47)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: angel deviled | User id:242 | Nr: post:1056 | Forum id:56 | Data:Feb Tue 09 02 2010 (20:18:16)per mua keto jane te rendesishme ne jete, sidomos shkolla ..

shkolla 100%
shoqeria90%
miqesia80%

shoqeri miqesi kane ato perqindje sepse gjithmone e rezerva,,, une i kushtohem shoqerise me shpirt skam hile ne shoqeri e miqesi,, por rezervat i mbaj, mbaj vendin tim tashme ,, sepse jam zhgenjyer nga shoqeria,kur kam pare qe levizin sipas interesit
 
     10 02 2010 (09:07)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:12 post