logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
2 Page 1  2  Total:16 post
angel deviled HOME FORUMS Shoqeria midis mashkullit dhe femres a mund te kaloj nje shoqeri sh e gjate midis f dhe m ne dashuri kudo qe mund te jesh njohur??
a mund te kaloj nje shoqeri sh e gjate midis f dhe m ne dashuri kudo qe mund te jesh njohur?? - 26 08 2014 - 12:56
  Ajo

Ajo


Register: 24 08 2014
From:
Points: 5
Niko_ ka thene me pare:
Mendoj se nuk eshte e mundur nese shoqerohen perdite, apo shpesh`here, sepse heret a vone do ti bejne syte xixa njerit prej te tyre, apo te dyve bashke.
Niko_-9247|Data:05 01 2011 -14:11|post:33649|


eshte e mundur
 
     26 08 2014 (12:56)
  JULJAN

JULJAN


Register: 03 12 2010
From: Albania
Points: 50
xixa syte
 
     06 01 2011 (17:58)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
Mendoj se nuk eshte e mundur nese shoqerohen perdite, apo shpesh`here, sepse heret a vone do ti bejne syte xixa njerit prej te tyre, apo te dyve bashke.
 
     05 01 2011 (14:11)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
Po postoj nje video te nje historie te vertete,ose te pakten keshtu thuhet,ka lidhje me kete qe shkruhet te kjo teme...Fundi i kesaj historie eshte i dhimbshem,por dua te them qe, asnjehere nuk mund te kete vec miqesi mes nje mashkulli dhe nje femre,nese te dy ndodhen ne pozicione te barabarta...

 
     19 09 2010 (08:53)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
sy ka thene me pare:

Divine ka thene me pare:

jana ka thene me pare:

Prsh. Une personalisht jam per nje lidhje tej shoqerise time.Ne shoqeri dua te jem e paster dhe jo te krijoj lidhje dashurore.Per mua kur te them shok shok je dhe ashu mbetesh pergjithmone,dhe kurrsesi s do me pelqente qe dhe shoku im te kishte ndjenja per mua do ndjehesha shume e ofenduar.
jana-152|Data:18 08 2010 - 11:33|post:22428|


jam dakort me mendimin tend Eljana per ate qe kur i them shok e kam shok e s'para me mbushet mendja qe nje shok ose mik i vertete me gjithe kuptimin e fjales kalojne ne nje relacion dashurie te pakten me sa kam pare une .......ne dashuri kalojne ata qe gjoja "mbahen" ose "krijojne" "shoqerine" ose "miqesine" sepse nuk i eshte dhene mundesia te shprehin pelqimin e tyre ne menyre te drejtepersedrejte ose per shume e shume arsye te tjera e kur vjen momenti "shfrytezojne momentin "nga "shoqeria" ose "miqesia" e kalojne ne dashuri
Divine-302|Data:18 08 2010 - 11:52|post:22435|...
ne qofte se flasim per realitetin jana divine kam fakte te nje shoeqrie te rregullt qe mbas nje disfate ne lidhjet e tyre u kthye ne dashuri
sa per virtualin as e diskutoj fare
Absolutish mendimi im ska te beje me realitetin tim personal.....por dhe une jetoj ne nje realitet dhe e kame pare kete lloj "miqesie" apo "shoqerie" e cila eshte kthyer ne dashuri......... e s'kam pasur per fat te mire asnje lloj disfate ne shoqeri
:
sy -2304|Data:18 08 2010 - 12:06|post:22438|

 
     18 08 2010 (16:45)
  User103920

User103920
Divine ka thene me pare:

jana ka thene me pare:

Prsh. Une personalisht jam per nje lidhje tej shoqerise time.Ne shoqeri dua te jem e paster dhe jo te krijoj lidhje dashurore.Per mua kur te them shok shok je dhe ashu mbetesh pergjithmone,dhe kurrsesi s do me pelqente qe dhe shoku im te kishte ndjenja per mua do ndjehesha shume e ofenduar.
jana-152|Data:18 08 2010 - 11:33|post:22428|


jam dakort me mendimin tend Eljana per ate qe kur i them shok e kam shok e s'para me mbushet mendja qe nje shok ose mik i vertete me gjithe kuptimin e fjales kalojne ne nje relacion dashurie te pakten me sa kam pare une .......ne dashuri kalojne ata qe gjoja "mbahen" ose "krijojne" "shoqerine" ose "miqesine" sepse nuk i eshte dhene mundesia te shprehin pelqimin e tyre ne menyre te drejtepersedrejte ose per shume e shume arsye te tjera e kur vjen momenti "shfrytezojne momentin "nga "shoqeria" ose "miqesia" e kalojne ne dashuri
Divine-302|Data:18 08 2010 - 11:52|post:22435|
kot s ,jemi shoqe neve na perputhen mendimet
ela
 
     18 08 2010 (12:23)
  SYCKA

SYCKA


Register: 19 04 2010
From: Greece
Points: 162
Divine ka thene me pare:

jana ka thene me pare:

Prsh. Une personalisht jam per nje lidhje tej shoqerise time.Ne shoqeri dua te jem e paster dhe jo te krijoj lidhje dashurore.Per mua kur te them shok shok je dhe ashu mbetesh pergjithmone,dhe kurrsesi s do me pelqente qe dhe shoku im te kishte ndjenja per mua do ndjehesha shume e ofenduar.
jana-152|Data:18 08 2010 - 11:33|post:22428|


jam dakort me mendimin tend Eljana per ate qe kur i them shok e kam shok e s'para me mbushet mendja qe nje shok ose mik i vertete me gjithe kuptimin e fjales kalojne ne nje relacion dashurie te pakten me sa kam pare une .......ne dashuri kalojne ata qe gjoja "mbahen" ose "krijojne" "shoqerine" ose "miqesine" sepse nuk i eshte dhene mundesia te shprehin pelqimin e tyre ne menyre te drejtepersedrejte ose per shume e shume arsye te tjera e kur vjen momenti "shfrytezojne momentin "nga "shoqeria" ose "miqesia" e kalojne ne dashuri
Divine-302|Data:18 08 2010 - 11:52|post:22435|...
ne qofte se flasim per realitetin jana divine kam fakte te nje shoeqrie te rregullt qe mbas nje disfate ne lidhjet e tyre u kthye ne dashuri
sa per virtualin as e diskutoj fare

:)
 
     18 08 2010 (12:06)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
jana ka thene me pare:

Prsh. Une personalisht jam per nje lidhje tej shoqerise time.Ne shoqeri dua te jem e paster dhe jo te krijoj lidhje dashurore.Per mua kur te them shok shok je dhe ashu mbetesh pergjithmone,dhe kurrsesi s do me pelqente qe dhe shoku im te kishte ndjenja per mua do ndjehesha shume e ofenduar.
jana-152|Data:18 08 2010 - 11:33|post:22428|


jam dakort me mendimin tend Eljana per ate qe kur i them shok e kam shok e s'para me mbushet mendja qe nje shok ose mik i vertete me gjithe kuptimin e fjales kalojne ne nje relacion dashurie te pakten me sa kam pare une .......ne dashuri kalojne ata qe gjoja "mbahen" ose "krijojne" "shoqerine" ose "miqesine" sepse nuk i eshte dhene mundesia te shprehin pelqimin e tyre ne menyre te drejtepersedrejte ose per shume e shume arsye te tjera e kur vjen momenti "shfrytezojne momentin "nga "shoqeria" ose "miqesia" e kalojne ne dashuri
 
     18 08 2010 (11:52)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Prsh. Une personalisht jam per nje lidhje tej shoqerise time.Ne shoqeri dua te jem e paster dhe jo te krijoj lidhje dashurore.Per mua kur te them shok shok je dhe ashu mbetesh pergjithmone,dhe kurrsesi s do me pelqente qe dhe shoku im te kishte ndjenja per mua do ndjehesha shume e ofenduar.
 
     18 08 2010 (11:33)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Admin TIA ka thene me pare:

Tashiii vet bukuria e lidhjs do ishte kjo ....Ne mes nje femre dhe nje mashkulli qe kan vite qe njihen lidhja do jet shum me e bukur,meqe njihen mire dhe kuptojne botet e njeri tjetrit... besoj qe do ishte lidhje shum e bukur dhe gjate.
Admin TIA-62|Data:10 02 2010 - 12:46|post:1097|Sado e gjate te jete ajo lidhje prap i vjen fundi edhe kesaj;);)
 
     18 08 2010 (08:42)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:16 post