logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:30 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! DASHURI & CMENDURI
DASHURI & CMENDURI - 12 02 2011 - 12:42
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   

CILA ESHTE GJEJA ME E CMENDUR QE KENI BERE PER DASHURINE?
(qefi ha kumbulla te tharta););)

A DO TE SHKONIT NE FUND TE BOTES PER DASHURINE?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
User093412 ka thene me pare:
do haja nje tas me ashure
User093412-20100404093412|Data:26 04 2010 -11:18|post:12987|


 
     12 02 2011 (12:42)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
e kam len te iki
 
     12 02 2011 (12:26)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Te ma tregonin se ku eshte fundi i botes ,ne qofte se e ka vizituar njeri, pastaj shifja e beja per te shkuar.
 
     12 02 2011 (12:22)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
User093412 ka thene me pare:
do haja nje tas me ashure
User093412-20100404093412|Data:26 04 2010 -11:18|post:12987|


Jane gjera personale ,nuk mund ti shprhe ketu !
 
     29 10 2010 (14:05)
  User093412

User093412
 
     26 04 2010 (11:18)
  SYCKA

SYCKA


Register: 19 04 2010
From: Greece
Points: 162
gjeja me e cmendur qe do beja per dashurine? Do ishte ta lija te ikte
 
     26 04 2010 (07:52)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
per dashuri normal qe do shkoj deri ne fund te botes edh po te jet nevoja e shkatroj boten :):)
 
     14 04 2010 (21:12)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Une deri te shtepija e saj...duke e ditur qe eshte Sposata...e me non e bab mrena kam hy ma tej sdi...ca cmendurie do boja !
 
     14 04 2010 (19:54)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:7576 | Forum id:66 | Data:Mar Thu 18 03 2010 (18:07:46) |


jo me aman se nuk jam pesh e rend yyyyyyy sa e leht qe jam edhe nji kal me mban ;););););););).....eh kismet deri ne 2012 ishahllah nuk vjen kurr qameti jade se perndrysha vdica para 2012 ok
 
     18 03 2010 (18:10)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Quote to: Mice | User id:533 | Nr: post:7575 | Forum id:66 | Data:Mar Thu 18 03 2010 (18:03:48) |

Per te miren tende e kisha mi se kam frike se i thyhen krahet shqiponjes si peshe e rende qe je ti;)

dhe ngelesh ne rruge qe kshu breshka e ka kurrizin e forte e te mban mire ;)
 
     18 03 2010 (18:07)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:30 post