logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:28 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! FLISNI ME SHUME SESA DEGJONI APO ANASJELLTAS?
FLISNI ME SHUME SESA DEGJONI APO ANASJELLTAS? - 13 02 2011 - 12:52
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   

FLAS(SHKRUAJ) SHUME ATY KU MENDOJ QE FJALA IME "BIE NE VESH" TE DIKUJ DHE ATY KU VERTET IA VLEN TE SHTOSH DICKA DHE HESHT PER DY ARSYJE:
1-KUR S'IA VLEN TE HARXHOSH OKSIGJEN KOT
2-KUR ME MUNGON DISPONIMI
(kjo sa i takon jetes vituale)
NE JETEN E PERDITSHME REALE JAM TIP I "HESHTUR",PARAPELQEJ TE RRI "ON MY OWN" PER MIQTE E MI
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
ME SHUME FLAS SESA DEGJOJ X MOS THEN QE NUK DEGJOJ FARE ...JAM KOKMUSHKE
 
     13 02 2011 (12:52)
  User085853

User085853
PER MU I MERZITSHEM ESHT FJALIMI VEQ ME E PADURUSHME HESHTJA,FLAS ATY KU JA VLEN ME FOL EDHE ATY KU PERFILLET FJALA IME. SA ME I ZGJUAR TE JET NJE PERSON AQ ME TE VESHTIR E KA TE FLAS DHE TE KUPTOJ
 
     13 02 2011 (12:45)
  Bardhyli

Bardhyli


Register: 30 01 2010
From: Germany
Points: 0
Morena1 ka thene me pare:
Te flasesh ne ato momente kur kerkohet eshte shume e arsyeshme.
Te heshte ne raste te caktuara eshte zgjidhje e mire.
Te degjosh aq me shume meson .

Morena1-5957|Data:17 10 2010 -17:08|post:28344|


me pelqejne keto mendime.....shum mir ...
 
     18 10 2010 (12:11)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Bardhyli ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Degjoj shume dhe nuk flas aty ku duhet te flas .
jana-152|Data:18 10 2010 -09:39|post:28361|


te dish me fol ka randsi si me dit me marre frym,po nuk dite ma mir hesht,se kur hesh te tjert mendojne se ke mendime shum te thlla ne kok,hesht sepse edhe heshtja eshte nje pergjigje.

Ama te mos dish mi dal zot vetes do te thot ,ti lesh te tjeret te losin me fatin tend ose me personin tand
Bardhyli-97|Data:18 10 2010 -12:06|post:28366|

mbase bardhi ke te drejte
 
     18 10 2010 (12:11)
  Bardhyli

Bardhyli


Register: 30 01 2010
From: Germany
Points: 0
jana ka thene me pare:
Degjoj shume dhe nuk flas aty ku duhet te flas .
jana-152|Data:18 10 2010 -09:39|post:28361|


te dish me fol ka randsi si me dit me marre frym,po nuk dite ma mir hesht,se kur hesh te tjert mendojne se ke mendime shum te thlla ne kok,hesht sepse edhe heshtja eshte nje pergjigje.

Ama te mos dish mi dal zot vetes do te thot ,ti lesh te tjeret te losin me fatin tend ose me personin tand
 
     18 10 2010 (12:06)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Degjoj shume dhe nuk flas aty ku duhet te flas .
 
     18 10 2010 (09:39)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Morena1 ka thene me pare:
Te flasesh ne ato momente kur kerkohet eshte shume e arsyeshme.
Te heshte ne raste te caktuara eshte zgjidhje e mire.
Te degjosh aq me shume meson .

Morena1-5957|Data:17 10 2010 -17:08|post:28344|Shume logjike kjo.

 
     17 10 2010 (18:14)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Te flasesh ne ato momente kur kerkohet eshte shume e arsyeshme.
Te heshte ne raste te caktuara eshte zgjidhje e mire.
Te degjosh aq me shume meson .
 
     17 10 2010 (17:08)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Quote to: User110429 | User id:20100201110429 | Nr: post:1853 | Forum id:66 | Data:Feb Sat 20 02 2010 (15:23:54) |

CA duhet te them une tash ty??? Shpirt ???;)
 
     20 02 2010 (18:11)
  User110429

User110429
Quote to: Tina_Pr | User id:62 | Nr: post:1523 | Forum id:66 | Data:Feb Tue 16 02 2010 (00:19:54) |
;)zemer
 
     20 02 2010 (15:23)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:28 post