logo meemira.com
njoftime pune

     

 
5 Page 1  2   3   4   5  Total:45 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! A "FALNI" KOLLAJ?
A "FALNI" KOLLAJ? - 04 03 2016 - 18:36
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   

Te mos ngaterrojme kur kerkohet falje per nje gabim te bere ndaj jush dhe te qenurit PEDANT(ne karakter)!
Te jesh pedant,dmth te jesh strikt,te jesh strikt dmth tu qendrosh rregullave "pinc"
PERGJIGJU ME NJE ARGUMENT!
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Gestjana

Gestjana


Register: 04 03 2016
From:
Points: 5
TE FALESH ESHTE E LEHTE POR TE HARROSH ESHTE SHUME E VESHTIRE.
 
     04 03 2016 (18:36)
  User083638

User083638
Nganjeher ne falim kur nuk eshte mire sepse nese nje shoqe e keqe e fal pasi ta ka ngul :S .. eshte shum keq..kur ta ngul nje shoqe ndihesh shum keq sepse kjo gje ndodh zakonisht prej njerzve te cilet e ke pritur me se paku :(
 
     06 05 2011 (01:41)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
varet ca falje esht se ka lloj lloj faljesh
 
     16 04 2011 (14:23)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
Ncuq...
 
     13 04 2011 (23:08)
  User194458

User194458
nganjeher fali po ma shum jo shum vshtir
 
     13 04 2011 (13:06)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
ERIKA ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
ERIKA ka thene me pare:
[quote=Divine]ERIKA-8049|Data:29 10 2010 -11:19|post:29423|


Erika nuk jam duke folur per familjen
Divine-302|Data:30 10 2010 -10:01|post:29507|


Po e kuptoj. Divine po te referohem ty meqe u kapa tek ty , ew prandaj dua te them qe po te marrim pak kohe e te bisedojme ashtu si duhet per faljen besoj se do te ishin dakort te tere qe eshte nje diskutim pak me i gjere , sepse , edhe pse une jam nje nga personat qe kam thene per familjen fal me shume ,e verteta eshte se po te diskutojme do dalim ne perfundimin se dhe per ta ka nje fare "kufiri" ne varsi te "gabimeve" qe ata bejne ndaj nesh
ERIKA-8049|Data:30 10 2010 -18:00|post:29511|

S'di se šfare te them per faljet ne familje Erika sepse fatmiresisht deri tani nuk jam gjendur perballe nje problemi te tille ,e qe te flasesh kshu ne ajer kot per diška te cilen nuk e ke provuar e aq me shume ne probleme familjare duhet te mendohesh 10 here me shume sesa ne nje padrejtesi qe te behet ne shoqeri ,e sa per š'do gje ka nje kufi jam shume dakort me ty .
 
     20 02 2011 (11:04)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Ka raste kur fal shume kollaj pa mendu dy here, por ka dhe aso raste kur ngul kembe dhe sfal dot...
 
     13 02 2011 (13:35)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
fatkeqesisht po fal shume kollaj
 
     13 02 2011 (13:29)
  User085853

User085853
te dish te falesh esht gje e mir,un fal gjithmon edhe aty ku eshte e pamundur falja, po fal se nganjeher edhe falja esht hakmarrja me e madhe ndaj dikuj.e du faljen edhe kur fal un edhe kur me falin mu.un mendoj qe po nuk dite te falesh nuk din as te duash.
 
     13 02 2011 (13:25)
  ambrozi

ambrozi


Register: 02 12 2010
From:
Points: 35
ne shumicen e rastev fal shum let po ne shumicen jo
 
     06 12 2010 (22:29)
Pages     Key     5 Page 1  2   3   4   5  Total:45 post